Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Nika Kwekweskiri 3...

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:1. Znów rozczarowanie. Nie można grać w "7". Tak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza

POMOCNICY

Nika Kwekweskiri 3
Trudno powiedzieć, by czymś zainspirował kolegów. Na dodatek te bezmyślne straty. Gruzin wyraźnie obniżył loty. Można powiedzieć, że jest hamulcowym, a nie rozgrywającym.

Gio Citaiszwili 1 (grał do 69 minuty)
Otrzymał szansę i... wyglądał tragicznie. To on źle podawał do Skórasia i poszła kontra na 1:0 dla Śląska, a gdy po przerwie dostał idealne podanie od Szymczaka, trafił z bliska prosto w bramkarza. To powinien być gol, ale Gruzin znów się nie popisał. Gdyby wydawało się, że nie można zrobić już nic gorszego "pięknie" podał do Yeboah, który zdobył drugiego gola i praktycznie rozstrzygnął losy meczu.

Radosław Murawski 2
W 32 min. zobaczył czerwoną kartkę za faul przed polem karnym na wychodzącym na czystą pozycję Yeboahu. Czy zasłużenie? VAR tylko interweniuje w sytuacjach czarno-białych, słyszeliśmy przed tygodniem po tym, jak nie uznano gola Ishaka, a jeśli nie ma pewności, to pozostaje decyzja z boiska. Sędzia Frankowski najpierw pokazał żółtko, później oglądał kilkanaście powtórek, zastanawiając się czy Rebocho zdążyłby zaasekurować Murawskiego. Typowa sytuacja czarno-biała, ale oczywiście znów rozstrzygnięta na niekorzyść Lecha i będąca zaprzeczeniem tego co usłyszeliśmy tydzień temu. Inna sprawa, że Murawski był źle ustawiony, zbyt późno zareagował i wyraźnie przegrał pojedynek biegowy z rywalem.

Filip Marchwiński 3 (grał do 69 minuty)
Nie chcemy się nad nim pastwić, ale to co zrobił w 17 min. pokazuje, że powinien odwiedzić słynne wronieckie Skill Lab.

Czy można się dziwić, że kibice dostają furii, gdy widzą go na boisku? Znów słaby występ.

Michał Skóraś 6
Najaktywniejszy piłkarz Lecha. Próbował ciągnąć ofensywę Lecha, idealnie dograł do Marchwińskiego. Szukał różnych rozwiązań, tuż po przerwie trafił w poprzeczkę. W końcówce zmniejszył rozmiary porażki. Zasłużył na tego gola.