Skrót meczu Polska - Islandia 2:2. Najpierw strzelił Zieliński, a potem Świderski [WIDEO]

etc
od 16 lat
Dwie bramki przed przerwą, dwie również po przerwie. Za każdym razem najpierw strzelała Islandia, a potem odpowiadała Polska. Zobaczcie skrót wideo z ostatniego meczu towarzyskiego przed Euro, w którym trafili Piotr Zieliński oraz Karol Świderski.

EURO 2020 w GOL24

Do 89. minuty reprezentacja Polski przegrywała z Islandią w ostatnim sparingu przed Euro 2020. Po bramce Karola Świderskiego udało się zremisować, ale internauci nie zostawili na naszych piłkarzach suchej nitki. Paulo Sousie przybyło kilka lat, Dariusz Szpakowski co chwilę zapraszał nas na galę w TVP, a na Euro - zdaniem twórców memów - jedziemy tylko na trzy mecze. Zobacz MEMY po meczu Polska - Islandia!Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

"O 20:40 gala!" MEMY po meczu Polska - Islandia [ZDJĘCIA]