Simple.pl - Pobierz darmowy raport na swój temat - nowa usługa online dla Przedsiębiorcy

Materiał informacyjny Simple.pl
Udostępnij:

Rozwój technologii sprawił, że obecnie możemy korzystać z zaawansowanych narzędzi, które przez analizę podstawowych danych pozwolą na szybkie uzyskanie cennych dla nas informacji. W toku prowadzenia działalności gospodarczej pomocne będą takie, które wesprą nasze finanse, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów. Doskonałym tego przykładem jest zdobywająca w Polsce coraz większą popularność platforma internetowa Simple.pl, która pomaga w pozyskaniu finansowania bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Simple.pl?

Platforma internetowa Simple.pl pozwala na szybkie uzyskanie informacji, które pomogą w:

- uzyskaniu wsparcia finansowego bankowego lub pozabankowego,

- wyborze faktoringu, leasingu, wynajmu sprzętu.

Wystarczy, że uzupełnimy online wymagane dane. Na tej podstawie, przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji, zostanie wyliczony nasz scoring (czyli ocena od 1 do 6 określająca, jak nas widzą instytucje finansowe), wysokość naszej zdolności kredytowej oraz jej prognozy na przyszłość. Co więcej, platforma internetowa Simple.pl przekazuje także informacje o rodzajach finansowania, które będą najlepiej dopasowane do naszej działalności. Za takie dane nie musimy ponosić dodatkowych opłat, co nie obciąża budżetu naszej firmy. Bardzo ważne jest to, że platforma Simple.pl analizuje znacznie więcej danych niż BIK i możemy za jej pomocą wysłać odpowiednie wnioski do kilku instytucji finansowych naraz oraz monitorować ich bieżący status. Platforma Simple.pl zapewnia przez to wygodę i oszczędność czasu. Dzięki niej unikniemy skomplikowanego procesu uzyskiwania wsparcia finansowego.

Dla kogo przeznaczony jest Simple.pl?

Simple.pl to produkt przeznaczony dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Pozwala on w prosty i szybki sposób ustalić nasz scoring z odpowiednim uzasadnieniem. Warto mieć bowiem na uwadze to, że składając wniosek o dofinansowanie w banku lub instytucji pozabankowej jako przedsiębiorca, po otrzymaniu decyzji o jego odrzuceniu bardzo często nie uzyskujemy informacji na temat przyczyny. Nie możemy się przez to dowiedzieć, co powinniśmy poprawić, by zwiększyć swoje szanse. Tymczasem w raporcie sporządzonym przez Simple.pl znajdziemy różnego rodzaju rekomendacje, dzięki którym przy kolejnym podejściu otrzymamy dodatkowe środki z banku już bez większych problemów, spełniając stawiane wymagania. Simple.pl pomoże przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w pozyskiwaniu dodatkowych środków na działalność. Ta platforma może być zatem potraktowana jako źródło edukacji w finansach przedsiębiorstw, pozwalające na zmianę określonych nawyków. Dzięki niej dowiemy się, co robimy źle, by nie popełniać błędów w przyszłości.

Jak korzystać z Simple.pl?

Korzystanie z Simple.pl opiera się o 3 podstawowe kroki. Dane na temat naszej działalności uzupełniamy w specjalnym elektronicznym formularzu. Nie musimy w tym celu uruchamiać komputera. Formularz jest tak intuicyjny w obsłudze, że wszelkie niezbędne informacje wpiszemy także przy wykorzystaniu urządzenia przenośnego, np. smartfona.

W pierwszym z kroków, analogicznie jak w banku, wypełniamy dane takie jak numer dowodu osobistego oraz numer PESEL, z tą różnicą, że robimy to samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy doradcy w oddziale. Dzięki temu możliwe jest pobranie informacji na temat naszych zadłużeń i dokonanych spłat z zewnętrznych baz danych, takich jak Biuro Informacji Gospodarczej. Następnie podajemy dane dotyczące naszej firmy, a więc rodzaj prowadzonej działalności, rok założenia czy też podstawowe branże działalności. W tym przypadku wystarczy, że wpiszemy numer NIP. W trzecim, ostatnim kroku musimy potwierdzić naszą tożsamość. Odbywa się to przez jednorazowe, bezpieczne połączenie z bankiem, w którym mamy założone konto. Po przejściu wszystkich wymaganych kroków raport zdolności do uzyskania finansowania otrzymujemy już w ciągu 5 minut. Warto wiedzieć o tym, że po pobraniu niezbędnych raportów nasze dane finansowe są usuwane, co zapewnia nam wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie