Siatkarki PGE Atom Trefl Sopot wygrały z KSZO Ostrowiec [ZDJĘCIA]

RR
Sopocianki pokonały w poniedziałek KSZO Ostrowiec 3:1
Sopocianki pokonały w poniedziałek KSZO Ostrowiec 3:1 K. Misztal
Niespodzianki nie było, chociaż sopocianki straciły z niżej notowanymi rywalkami seta. W Hali 100-lecia atomówki ograły w poniedziałkowy wieczór KSZO Ostrowiec 3:1 (25:14, 26:24, 23:25, 25:17).

Podopieczne trenera Lorenzo Micellego nie ustrzegły się jednak błędów, które kosztowały je nieco nerwowości. Jednego seta z KSZO Ostrowiec wygrały na przewagi, a w następnym uległy przyjezdnym 23:25.

Atomówki w całym meczu popisały się aż 13 asami serwisowymi (8 po stronie KSZO). Prezentowały się przy tym zdecydowanie lepiej na przyjęciu oraz były dużo skuteczniejsze w ataku. Ale to efekt bardzo dobrej gry w inauguracyjnym i ostatnim secie poniedziałkowego spotkania.

Przed końcem 2014 roku atomówki rozegrają jeszcze jedno spotkanie w Orlen Lidze. W niedzielę o godz. 17 w Hali 100-lecia Sopotu podejmą zdecydowanie najsłabszy zespół ligi - Pałac Bydgoszcz. Wydaje się, że jedyną niewiadomą jest to, która z sopocianek dostanie statuetkę MVP meczu.

PGE Atom Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:14, 26:24, 23:25, 25:17)