Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarki Atomu Trefla przegrały z czeskim Modranska Postejov (galeria)

P. W.
W rozegranym w środę sparingu siatkarki Atomu Trefla nie dały rady czeskiej drużynie. Po zaciętym pojedynku przegrały z Modranska Postejov 2:3 (22:25, 25:23, 25:17, 19:25, 13:15)

Środowy sparing z czeskim zespołem był doskonałą okazją zobaczenia w akcji "na żywo" zawodniczek Atomu Trefla Sopot. Sopocianki w swoim kolejnym już przedsezonowym meczu towarzyskim zmierzyły się z VK Modranski Prostejov. Mecz dostarczył sporo emocji, a jego wynik rozstrzygnął się w piątym secie. Lepsze okazały się Czeszki.

Pierwszy set ułożył się po myśli gości. Czeszki zespół wygrał do 22. W kolejnej dwóch partiach przewaga była już po stronie Atomu Trefla Sopot. Zwłaszcza trzeci set wygrany do 17 zwiastował, iż sopocianki rozstrzygną spotkanie w czterech partiach. Przyjezdne postawiły bowiem wysokie wymagania i nie tylko wygrały seta do 19, ale więcej spokoju zachowały w tie breaku, wygranym do 13.

Składy:

Atom Trefl Sopot: Dorota Świeniewicz, Izabela Bełcik, Kinga Maculewicz, Amaranta Fernandez, Ewelina Sieczka, Izabela Śliwa (L) oraz Simona Rinieri.

VK Modranska Prostejov: Anna Velikiy, Milada Bergrova, Sona Novakova, Gabika Tomasekova, Tina Lipicer-Samec, Tatiana Artmenko, Marketa Chlumska (L) oraz Sarka Kubinova, Solange Soares, Ivana Bramborova.

Atom Trefl Sopot - VK Modranska Prostejov 2:3 (22:25, 25:23, 25:17, 19:25, 13:15)

Sopocianki zagrały bez przebywających na mistrzostwach świata - Pauliny Maj i Neriman Ozsoy. Wczoraj odbyło się bezpośrednie starcie Polska - Turcja, zakończone zwycięstwem podopiecznych trenera Matlaka. Polki co prawa pozostają w turnieju, ale zagrają o miejsca 9-12. Do rywalizacji o wyższe lokaty zabrało bowiem dwóch małych punktów.

Dziś odbędzie się drugi sparing sopocianek. Tym razem jednak będzie on zamknięty dla mediów i kibiców.