reklama

Serca dwa... Jeśli jesteś samotny [LISTY]

Joanna Surażyńska-BączkowskaZaktualizowano 
Chcesz poznać przyjaciela lub przyjaciółkę, a w swojej okolicy nie masz ku temu okazji? Skorzystaj z naszej propozycji i zamieść w tej rubryce swój anons. Anonse ze zdjęciem publikujemy w pierwszej kolejności (do zdjęcia prosimy dołączyć pisemną zgodę na jego publikację w gazecie i kserokopię dowodu osobistego - strona ze zdjęciem).

Nie publikujemy anonsów z numerami telefonów, jeśli w liście nie ma adresu zwrotnego nadawcy (do wiadomości redakcji) oraz pisemnej zgody na publikację wspomnianego numeru w gazecie i kserokopii dowodu osobistego - strona ze zdjęciem. Jeżeli chcesz nawiązać kontakt z wybraną osobą, napisz do niej list, oznacz go numerem sygnatury, dołącz czystą kopertę, znaczek oraz kupon i wyślij do nas. My przekażemy list pod właściwy adres. Nasz adres: Serca dwa, „Dziennik Bałtycki”, ul. Obr. Westerplatte 28, 83-110 Tczew. Oferty Czytelników i odpowiedzi na anonse przyjmujemy wyłącznie z zamieszczonym niżej kuponem. Uwaga! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje wynikłe z zawartych tą drogą znajomości. Nie sprawdzamy sytuacji życiowej i prawnej osób, które korzystają z tej rubryki. Udostępniamy tylko łamy osobom samotnym, licząc na ich szczere i uczciwe intencje.

Wdowa, 60 lat, 160 cm wzrostu, zadbana, tolerancyjna, pozna pana w odpowiednim wieku, kochającego zwierzęta (psy i koty), który byłby dla niej ostoją i z którym spędziłaby sielsko i harmonijnie jesień życia. Pana, mającego zmysł techniczny, potrafiącego wykonywać prace przydomowe, który zdecydowałby się zamieszkać w powiecie wejherowskim, w bungalowie na wsi (bez hektarów).
Sygn. 245

Samotny 42-latek, niezależny finansowo, potrafiący w domu zrobić wszystko, pracowity, o dobrym sercu, pozna panią, dla której liczy się serce i dobry charakter. Dziecko lub dzieci nie stanowią przeszkody. Pani w wieku 25-45 lat, z woj. pomorskiego. Nieważne, czy jesteś z miasta czy ze wsi. Mile widziany list ze zdjęciem. Dajmy szczęściu szansę, bo życie jest tak krótkie.
Sygn. 247

Przystojny kawaler, 52 lata, po szkole zawodowej, pragnie poznać pannę lub wdowę z gospodarstwem rolnym lub ogrodniczym. Cel matrymonialny.
Sygn. 248

Mam na imię Krzysztof, 23 lata. Poszukuję drugiej połówki, z którą mógłbym spędzić resztę życia. Jestem miły, uczciwy, uczuciowy, nie lubię kłamać. Poszukuję kobiety, która wie, czego pragnie od życia. Moją wadą jest fakt, że obecnie przebywam w ZK.
Sygn. 249

Samotny wdowiec, 74 lata, zadbany, na emeryturze, z mieszkaniem w Gdyni, pozna panią do lat 68-72, uczciwą, miłą, sympatyczną. Lubię spacery i miłe pogawędki przy kawie.
Sygn. 250

Pani, 60 lat, pragnie poznać pana w odpowiednim wieku - 59-60 lat - do wspólnego życia na dobre i na złe. Ja: 167 cm wzrostu, szczupła, bez nałogów, miła. Tczew
Sygn. 251

Samotny 30-latek, 183 cm wzrostu, szczupły brunet, niebieskie oczy, szuka kobiety w wieku 30-38 lat, z która mógłby spędzić miło czas, a wręcz nawiązać nową znajomość, która zaowocuje czymś więcej niż tylko przyjaźnią. Pani może mieć dziecko. Grzegorz
Sygn. 252

Miły, wesoły brunet, 35 lat, 178 cm, szuka miłej i wesołej dziewczyny w wieku 25-40 lat, która chętnie by do mnie napisała. Pierwszy raz ogłaszam swój anons. Szukam szczęścia, czekam na listy.
Sygn. 253

Niezależna, atrakcyjna wdowa, wzrost i wykształcenie średnie, prawdomówna, opiekuńcza, 72 lata. Niestety, samotna. Poznam wdowca do lat 75, o tych samych cechach, w miarę przystojnego, bez nałogów. Jeśli jesteś taki, to napisz.
Sygn. 254

34-letni kawaler o zielonych oczach, 185 cm wzrostu, ciemny szatyn, 84 kg, z poczuciem humoru, chciałby tą drogą poznać kobietę w wieku 30-45 lat, z którą mógłby się związać na całe życie i założyć rodzinę. Pani może być puszysta, a nawet mieć dziecko, to nie stanowi żadnego problemu. Obecnie przebywam w ZK, ale wierzę, że gdzieś tam jest ta moja druga połówka, która mnie pokocha nie zważając na to co było, a na to, co będzie. Proszę o numer telefonu i zdjęcie.
Sygn. 255

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie