Sensacyjna porażka faworytek[GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Podczas półfinałowych spotkań Powiatowej Ligi Siatkówki Kobiet w Lipuszu doszło do ogromnej niespodzianki. KOSiR Bat Kościerzyna, który rundę zasadniczą zakończył na pierwszej pozycji, przegrał mecz z Feniksem Kościerzyna 0:3. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie drugiej półfinałowej pary, którą stanowiły zespoły Forpuli Lipusz i Teamu Bytów. Ze zwycięstwa cieszyły się w tym przypadku zawodniczki z Lipusza. W meczach o miejsca 5-8 Kiszewianki Stara Kiszewa oddały mecz z Aktiv Kościerzyna walkowerem, a Champions Kościerzyna pokonał 3:0 SMS Bytów.

W niedzielę 9 kwietnia w Lipuszu odbędą się mecze rewanżowe. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 10.30. W przypadku remisów w setach (0:3, 3:0), ostatecznego zwycięzcę wyłoni tzw. złoty set. Wielki finał odbędzie się z kolei 22 kwietnia.