Self storage podbija Pomorze! Wkrótce otwarcie

Materiał informacyjny Zaktualizowano 
Brakuje Ci miejsca w domu lub w biurze? Nie wiesz, gdzie przechować meble w czasie przeprowadzki czy sterty firmowych dokumentów? Już niebawem w okolicach Trójmiasta pojawią się kolejne obiekty Less Mess Storage, czyli samoobsługowe schowki. Może je wynająć każdy - zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Jak działają self storage i gdzie powstaną nowe punkty?

Co to właściwie jest self storage?

Na początek wyjaśnijmy, czym tak właściwie są tzw. self storage i dlaczego z roku na rok zyskują na popularności? Dosłownie tłumacząc, są to samoobsługowe magazyny. Przechowalnie, dzięki którym możemy w bezpieczny sposób przetrzymywać najróżniejsze rzeczy – od drobiazgów, po meble czy różne sprzęty. Na czym to polega? Klient może wynająć taką powierzchnię, jakiej akurat potrzebuje i na taki okres czasu, który mu pasuje. Możliwy jest więc najem nawet na 7 dni, co bardzo ułatwia sprawę np. podczas przeprowadzki. Wówczas nie musimy przerzucać naszych rzeczy z jednego miejsca w drugie. Nasz dobytek będzie czekać w bezpiecznym miejscu. Jest to oczywiście rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, ale również firm, które chcą przechować dokumenty czy urządzenia. Jeżeli nie bardzo wiemy, jaką powierzchnię wybrać i jak się z tym wszystkim połapać, to konsultant udzieli odpowiedzi i doradzi, jaka opcja będzie najbardziej korzystna.

W jakich miastach możemy znaleźć te samoobsługowe przechowalnie?

Oczywiście przede wszystkim w największych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. Mamy również dobrą wiadomość dla mieszkańców Trójmiasta oraz okolic! Wkrótce i oni będą mogli osobiście przekonać się o szeregu zalet self storage i skorzystać z usług "hotelu dla rzeczy"! Już niebawem zostaną otwarte przechowalnie w dwóch nowych lokalizacjach niedaleko Gdyni i Gdańska: w Rumi przy ul. Sobieskiego 115 oraz w Kowalach przy ul. Energetycznej 13.

Z jakich usług jeszcze możemy skorzystać?

Korzystając z usług self storage mamy możliwość nie tylko wynajęcia powierzchni, ale też możemy skorzystać z różnych dodatkowych opcji! Jakich? Między innymi z transportu naszych rzeczy. Po podpisaniu umowy najmu firma przewiezie nasze rzeczy, co pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu! Jeżeli nie mamy pod ręką kartonów, w które wszystko spakujemy, to też nie problem! Wypełniając formularz na stronie, możemy od razu zakupić potrzebne pudła, zestawy przeprowadzkowe i inne potrzebne akcesoria. Wszystko to zostanie dostarczone pod nasze drzwi, co bardzo ułatwia sprawę! Przecież podczas przeprowadzki czy remontu każda chwila jest cenna. No właśnie, firma Less Mess doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w swoim szerokim pakiecie usług ma też kolejną dostosowaną do tych bardziej zabieganych klientów. Jaką? Obsługa przesyłek kurierskich! Na czym to polega? Nasza paczka zostanie odebrana przez pracownika firmy, a następnie będzie bezpiecznie czekała na odbiór. Działa to też w drugą stronę. Klient ma możliwość przekazania nam zapakowanych i zaadresowanych paczek, które będą czekać na kuriera. To rozwiązanie jest bardzo korzystne zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy dziennie nadają dużo przesyłek i zależy im na czasie. Nie muszą bowiem czekać w domu, aż pojawi się kurier.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie