Sekrety udanej domówki

Artykuł sponsorowany PROSTO
Organizacja domowej imprezy może być nie lada wyzwaniem w czasach lockdownu. Z pomocą przychodzą innowacyjne gry - planszowe i online, w które można zagrać niezależnie od fizycznego dystansu czy obowiązujących obostrzeń.

W trudnym okresie pandemii wspominamy dawne czasy beztroskich imprez, spontanicznych wyjść czy spotkań ze znajomymi. Czy ze względu na obecną sytuację musimy jednak całkowicie rezygnować z tych przyjemności? Absolutnie nie! Warto jednak znaleźć pomysł na to, by jak najbezpieczniej zorganizować domówkę, czyli po prostu znaleźć odpowiedni pomysł oraz moment, by… włączyć tryb spotkań!

Po pierwsze: ludzie

Niezależnie od tego, czy zobaczycie się na żywo czy zdzwonicie lub wybierzecie inny kanał komunikacji online, Wasze spotkanie może być bardzo udane! Pomyśl o tym, dobierając ekipę do Twojej domówki. Warto zawczasu zastanowić się też nad przebiegiem takiej imprezy.

Rozrywka to podstawa

Może powspominacie dawne czasy, posłuchacie wspólnie muzyki albo zagracie w nową grę? A może… wszystko na raz? Jak to zrobić? Spotkania w małym gronie są dozwolone, a już we trójkę można np. zagrać w grę planszową. Z pomocą przychodzi Tryb Domówki. Nowa gra imprezowa, która nie jest typową planszówką. Autorzy inspirując się najlepszymi domówkami, stworzyli grę na imprezy, zarówno online, jak i offline. Wersja planszowa rozbudowana została o wariant wirtualny, dostępny po zeskanowaniu kodu QR. Współautorem projektu był Sokół i marka PROSTO. Każdy tryb gry w wersji wirtualnej nawiązuje do najpopularniejszych teledysków Sokoła: „W aucie”, „Mogę wszystko”, „Myśl pozytywnie”, „Sen”. Kliknij po więcej informacji.

Co się dzieje online?

Nawet, jeśli Wasze spotkanie odbywa się online, nic nie stoi na przeszkodzie, by przypominało to sprzed czasów pandemii. Wirtualne koncerty, wystawy czy imprezy są na wyciągnięcie ręki, a wszystko to w domowym zaciszu! Wystarczy przejrzeć internet (przede wszystkim portale z wydarzeniami, imprezami i media społecznościowe) w poszukiwaniu imprezowych inspiracji.

Przygotuj imprezowy look

Zorganizuj dekoracje wnętrza domu czy mieszkania, by nawiązać do imprezowego klimatu Waszego spotkania. Pomyśl także nad tematem domówki i dobierz odpowiednie dodatki. Jeśli spotykacie się online, możecie się przebrać w wybranym stylu. Gwiezdne Wojny, różowe lata siedemdziesiąte czy Dziki Zachód? Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Zadbaj o smak imprezy

Nie ma dobrej zabawy bez odpowiedniej oprawy! Dodatkiem do gry planszowej Tryb Domówki są Karty Drinkowe, dostarczające graczom wiedzy i inspiracji. Dzięki nim zyskacie pomysły na kolorowe koktajle, które umilą Wam wspólnie spędzany czas. Coraz popularniejsze stają się degustacje potraw czy napojów online. Zorganizujcie własną, wymieńcie się doświadczeniami i cieszcie doskonałą zabawą!

Materiał oryginalny: Sekrety udanej domówki - Polska Times

Dodaj ogłoszenie