SASSY RESTAURANT LIVE MUSIC & SHOW – premiera włoskiej restauracji na Wyspie Spichrzów.

Materiał informacyjny SDG VENTURES SP. Z O.O. SP. K.
Cios zadany branży klubowej trwa już długo ponad rok. Kto przetrwa takie wykluczenie, a kto nie, dowiemy się w swoim czasie. To o czym wiemy już teraz to zmiany na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Klub muzyczny SASSY, który dał się poznać nie tylko trójmiejskiej publiczności, ale i gościom z całej Polski, jako jedna z najlepszych przestrzeni imprezowych, to niezwykłe miejsce zaaranżowane w duchu kosmopolitycznych klubów z różnych stron świata. Każdy z gości wkraczając do świata SASSY doświadczał wyjątkowego stanu celebracji w każdym wymiarze. Świat sztuki przenikał się z wizualnymi wrażeniami, doznania smakowe z wibracją dźwięków, światło dodawało energii i odwagi.

Klub w marcu 2020 zdążył hucznie obejść swoje pierwsze urodziny i ….w tym momencie opada kurtyna.

Ale za tą kurtyną w SASSY dużo się wydarzyło! Jak dowiadujemy się z profili SASSY:

Zawsze lubiliśmy łączyć niemożliwe, przełamywać standardy i nieustannie zaskakiwać naszych Gości. SASSY poszerza swoje horyzonty i już teraz zapraszamy na zupełnie nową formułę naszej działalności.

SASSY RESTAURANT LIVE MUSIC & SHOW to nowa koncepcja, która łączy doznania kulinarne i artystyczne niemalże w każdy dzień tygodnia. Codziennie inne, codziennie zaskakujące, awangardowe i kosmopolityczne.

W SASSY RESTAURANT króluje kuchnia włoska, która oferuje bogatą kartę dań z klasykami południa. Wysokiej jakości sery i wędliny, cienkie plastry San Daniele, najlepsze Prosciutto, aksamitna burrata, a w tym gronie ricotta własnej produkcji. To idealne przekąski na długie wieczory w świetle zachodzącego słońca przy orzeźwiającym aperitivo. Do tego selekcja steków oraz zawsze świeże owoce morza. W menu nie zabraknie rzymskiej pizzy oraz makaronu robionego z prawdziwej włoskiej mąki. Jak w prawdziwej włoskiej kuchni, temperament kucharzy w połączeniu z najlepszej jakości produktami tworzą dania perfekcyjne.

Tu podaj tekst alternatywny

Wraz z południowym klimatem na talerzach, do wnętrza Sassy wprowadzono wizualne zmiany, które na pewno zadowolą oczy gości. Kto nie pragnie zjeść kolacji w otoczeniu bujnej roślinności przywołującej na myśl bogate południowe tarasy, obficie porośnięte niezwykłymi okazami? To uczta nie tylko dla żołądka, bowiem muzyczne show które będzie obecne od środy do soboty pobudzi wszystkie zmysły.

Tu podaj tekst alternatywny

Koncepcja Restaurant Live Music & Show to koncepcja coraz bardziej popularna w prestiżowych lokalach na całym świecie. Połączenie kolacji z występem, który w naturalny sposób wypełnia ofertę wieczoru to alternatywa dla konieczności wyboru – kolacja czy wieczór artystyczny. Teraz już nie trzeba podejmować tych trudnych decyzji.

Burleska, wieczory rodem z Dixi Landu z jazzowymi i swingowymi standardami, i atmosferą dancingów z lat 60 tych, pikantne i ekstrawaganckie występy Drag Queen urozmaicone nowoczesną muzyką klubową, czy aktualne i klasyczne przeboje pop-rock-funk-disco w wykonaniu coverowych zespołów to scenariusz wieczorów w SASSY od środy do soboty.

Szczegółowy program atrakcji dostępny jest na stronie www.sassygdansk.pl

Restauracja SASSY zaprasza od wtorku do soboty od godziny 16.00, a w niedziele od 14.00.

Dodaj ogłoszenie