Sąsiedzi mają dosyć lokatora, który zapaskudził całe podwórko

Zbigniew MareckiZaktualizowano 
Mieszkańcy kamienic przy ul. Lutosławskiego 7-8 w Słupsku nie mogą sobie poradzić z sąsiadem, który z nikim się nie liczy i niszczy ich wspólne podwórko. Liczą na interwencję magistratu i Straży Miejskiej.

Trzydziestolatek mieszka w małym, prywatnym mieszkaniu na parterze kamienicy przy ulicy Lutosławskiego 7. Od początku zachowuje się dziwnie: nie utrzymuje kontaktów z sąsiadami, a za to często sprawia wrażenie, jakby nie miał kontaktu z otoczeniem. Na dodatek od pewnego czasu przynosi na podwórko wiele rzeczy, z których wybiera elementy nadające się na sprzedaż, a resztę porzuca. W rezultacie podwórko do dłuższego już czasu przypomina rupieciarnię.

Jeszcze trochę, a powstanie tu wysypisko śmieci. Nasze sygnały kierowane do Straży Miejskiej w Słupsku do tej pory nie przyniosły skutku. Mamy nadzieję, że ten tekst zachęci do działania magistrat, bo w końcu pani prezydent dość często mówi o tym, że jej zależy na tym miasto piękniało. Na dodatek kamienice znajdują się na terenie miejskim

- dodają mieszkańcy, którzy skontaktowali się z "Głosem".

Zobacz także:
Słupska kamienica z najładniejszą elewacją.

Wideo

Materiał oryginalny: Sąsiedzi mają dosyć lokatora, który zapaskudził całe podwórko - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-05T00:06:00 02:00, Gość:

Łatwo oceniać i wyzywać od patologii ale znając tego człowieka stwierdzam ze nie jest mu potrzebna nienawiść wszystkich tych ludzi tylko pomoc

2019-08-05T06:43:20 02:00, Gość:

To dlaczego mu nie pomożesz posprzątać ?

2019-08-05T09:02:41 02:00, Gość:

Niech pomoże patologia z domu dziecka są obok

2019-08-05T12:51:24 02:00, Gość:

Co masz do domu dziecka??

2019-08-05T16:26:02 02:00, Stach:

Dzieci wlasnie z tych patologii z domow dziecka powinny byc ochraniane przed rodzicami dzieciorobami!!! Dajcie im szanse na lepsze zycie i przyszlosc!!!!!

Patologia to nowobogaccy, którzy uważają, że mając pieniądze i znajomości, mogą wyrzucać skoszoną trawę przy bocznej drodze, wypuszczać lizem swoje psy na wspólne podwórko by obszczekiwaly współwłaścicieli i nie sprzątać po nich..i straszyć monitoringiem założonym bez zgody współwłaścicieli..?

G
Gość
2019-08-04T18:29:46 02:00, Gość:

Faktycznie. Przejeżdżałem tam dziś nie wiedząc o sprawie i myślałem, że remont jaki. Są przecie środki prawne pozwalające na załatwienie tej sprawy niemal od ręki, ale gdzie tam jakiemu urzędnikowi chce się za to brać? Ktos tam pisze, że "człowiek jest ważny". Dokładnie - człowiek, a nawet ludzie mieszkający obok. A jeśli chodzi o nienawiść, to akurat ten bałaganiarz doprowadził do nienawiści, a nie odwrotnie - mądralo.

2019-08-06T06:24:25 02:00, Gość:

no i stalo sie 06 08 2019 4 rano podpalil podworko garaz i co bedzie dalej co zrobi wladza

Nasza wladza z Ratusza ,Straz Miejska i Policja ma na niego "OKO" tylko zapomnieli ze Ich oczy zaszly bielmem !!!!!!!

G
Gość
2019-08-04T18:29:46 02:00, Gość:

Faktycznie. Przejeżdżałem tam dziś nie wiedząc o sprawie i myślałem, że remont jaki. Są przecie środki prawne pozwalające na załatwienie tej sprawy niemal od ręki, ale gdzie tam jakiemu urzędnikowi chce się za to brać? Ktos tam pisze, że "człowiek jest ważny". Dokładnie - człowiek, a nawet ludzie mieszkający obok. A jeśli chodzi o nienawiść, to akurat ten bałaganiarz doprowadził do nienawiści, a nie odwrotnie - mądralo.

no i stalo sie 06 08 2019 4 rano podpalil podworko garaz i co bedzie dalej co zrobi wladza

S
Stach
2019-08-05T00:06:00 02:00, Gość:

Łatwo oceniać i wyzywać od patologii ale znając tego człowieka stwierdzam ze nie jest mu potrzebna nienawiść wszystkich tych ludzi tylko pomoc

2019-08-05T06:43:20 02:00, Gość:

To dlaczego mu nie pomożesz posprzątać ?

2019-08-05T09:02:41 02:00, Gość:

Niech pomoże patologia z domu dziecka są obok

2019-08-05T12:51:24 02:00, Gość:

Co masz do domu dziecka??

Dzieci wlasnie z tych patologii z domow dziecka powinny byc ochraniane przed rodzicami dzieciorobami!!! Dajcie im szanse na lepsze zycie i przyszlosc!!!!!

G
Gość
2019-08-05T00:06:00 02:00, Gość:

Łatwo oceniać i wyzywać od patologii ale znając tego człowieka stwierdzam ze nie jest mu potrzebna nienawiść wszystkich tych ludzi tylko pomoc

2019-08-05T06:43:20 02:00, Gość:

To dlaczego mu nie pomożesz posprzątać ?

2019-08-05T09:02:41 02:00, Gość:

Niech pomoże patologia z domu dziecka są obok

Co masz do domu dziecka??

S
Stach
2019-08-05T07:59:37 02:00, Stach:

Mlody czlowiek nie pracuje jest konfliktowy a tych ktorzy go tak zaluje zapraszam do jego mieszkania !!Tak zniszczonego i zabrudzonego mieszkania bez wzgledu czy to wlasnosciowe czy komunalne nigdy nie zobaczycie !! A moze kontrola SANEPIDU ?!! dezatyracja i odszczurzanie bo jeszcze chwila i bedzie epidemia a przedszkole znajduje sie obok !!!!!

2019-08-05T10:59:25 02:00, Gość:

Pracuje, wystarczy podejsc do niego i pogadać jak człowiek A nie nagonke robic przez media ktore widze sprawe tylko z jednej strony

Gosciu ! Jak wiesz gdzie pracuje to kiedy ma czas na zrobienie takiego burdelu ??!! Ja czesto widze go o roznych porach dnia .Chyba nic nie robienie jest dla Ciebie i Niego praca!!!!!

G
Gość
2019-08-05T07:59:37 02:00, Stach:

Mlody czlowiek nie pracuje jest konfliktowy a tych ktorzy go tak zaluje zapraszam do jego mieszkania !!Tak zniszczonego i zabrudzonego mieszkania bez wzgledu czy to wlasnosciowe czy komunalne nigdy nie zobaczycie !! A moze kontrola SANEPIDU ?!! dezatyracja i odszczurzanie bo jeszcze chwila i bedzie epidemia a przedszkole znajduje sie obok !!!!!

Pracuje, wystarczy podejsc do niego i pogadać jak człowiek A nie nagonke robic przez media ktore widze sprawe tylko z jednej strony

G
Gość

wyjace motory po nocach na szczecinskiej ,sobieskiego 11 listopada = totalny sajgon , co sie wyprawia w tym pierdziszewie slupskim?

jeszcze ktos zarzadza tym miastem?

G
Gość

Zlikwidować straż było mówione i obiecywane

G
Gość
2019-08-05T07:59:37 02:00, Stach:

Mlody czlowiek nie pracuje jest konfliktowy a tych ktorzy go tak zaluje zapraszam do jego mieszkania !!Tak zniszczonego i zabrudzonego mieszkania bez wzgledu czy to wlasnosciowe czy komunalne nigdy nie zobaczycie !! A moze kontrola SANEPIDU ?!! dezatyracja i odszczurzanie bo jeszcze chwila i bedzie epidemia a przedszkole znajduje sie obok !!!!!

tak dziala nieudaczna wladza w miejscie, oprocz parkingowych w tym miejscie ,to mozna zrobic kupe wszedzie , niedawno pokazali przy dworcu jak funkcjonuje melina dla pijaczkow w wiacie rowerowej, teraz kolejne miejsca , bo sitwa z ratuszu ,straz i zim maja wakacje i wal... robote

G
Gość
2019-08-05T00:06:00 02:00, Gość:

Łatwo oceniać i wyzywać od patologii ale znając tego człowieka stwierdzam ze nie jest mu potrzebna nienawiść wszystkich tych ludzi tylko pomoc

2019-08-05T06:43:20 02:00, Gość:

To dlaczego mu nie pomożesz posprzątać ?

Niech pomoże patologia z domu dziecka są obok

G
Gość
2019-08-04T22:28:24 02:00, kazer:

ta banda straz policja juz calkiem nic nie robi skoro miastem rzadzi lewacka i dewiancka wladza ,ktora jedynie siebie ochrania ,ludziska glosujcie na pisiorkow bo ta czerwona zaraza przyniesie wam nie tylko smieci i klopoty ale pomor i smrod...

2019-08-05T06:33:43 02:00, Gość:

idź do lekarza

ide ,ide pedze pedze aby uciekac od lewacko -dewianckiej sitwy , zarazy jakiej dawno nie bylo

R
RAMZES12

POZBIERAJCIE TEN SYF I POUKŁADAJCIE MU POD DRZWIAMI, POWINNO POMÓC

G
Gość
2019-08-05T06:47:56 02:00, urzednik:

co ten rachwal widzial w tej marcie.... fujjj babo chłop

O kim mowa ?

S
Stach

Mlody czlowiek nie pracuje jest konfliktowy a tych ktorzy go tak zaluje zapraszam do jego mieszkania !!Tak zniszczonego i zabrudzonego mieszkania bez wzgledu czy to wlasnosciowe czy komunalne nigdy nie zobaczycie !! A moze kontrola SANEPIDU ?!! dezatyracja i odszczurzanie bo jeszcze chwila i bedzie epidemia a przedszkole znajduje sie obok !!!!!

Dodaj ogłoszenie