Santander Bank Polska zaprasza na premierę trzeciego sezonu komediowego miniserialu „Domowe rozgrywki”

Materiał informacyjny Santander Bank Polska
„Domowe rozgrywki” wracają na antenę! Premiera nowego sezonu już 11 kwietnia w Polsacie.

Santander Bank Polska zachęca do rodzinnego oglądania komediowego serialu, ze sportowymi emocjami w tle. Trzeci sezon ma przede wszystkim dostarczyć widzom pozytywnych emocji, których tak bardzo wszyscy potrzebujemy podczas przedłużającej się pandemii i izolacji społecznej.

Razem z Santander Bank Polska widzowie będą mogli odwiedzić rodzinę Czechoskich i przyglądać się ich perypetiom. Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny całej rodziny. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i zagorzałym kibicem piłki nożnej. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski). Po przeprowadzce rodzina Czechoskich zyskała świetnych sąsiadów - vlogerkę kulinarną Majkę (Zuzanna Lit), która zaprzyjaźniła się z Agnieszką oraz Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), nowego pracownika ich przydomowego warsztatu samochodowego. W tym sezonie niczym niezmącony spokój bohaterów już w pierwszym odcinku zburzy przyjazd Mamusi (Joanna Kurowska). Jej pojawienie się rozpocznie serię niespodziewanych zwrotów akcji! One natomiast okażą się zwiastunem wielkich zmian nie tylko w przyszłości całej rodziny Czechoskich, ale także ich sąsiadów. Motywem przewodnim serii będzie niezmiennie piłka nożna. W tym kontekście pojawi się również nowa postać – trener, łowca młodych talentów piłkarskich (Marcin Korcz). Nowi bohaterowie wywołają prawdziwą lawinę zaskakujących wydarzeń i z pewnością zagwarantują widzom ogromną dawkę świetnego humoru!

Na widzów trzeciego sezonu miniserialu „Domowe rozgrywki” czeka 8 sześciominutowych odcinków, które będą emitowane w Polsacie w każdą niedzielę, od 11 kwietnia, o godz. 18:40. Partnerem serialu jest Santander Bank Polska.

Dodaj ogłoszenie