Roast Tymona Tymańskiego już 7 stycznia w Gdańsku!

  Roast Tymona Tymańskiego już 7 stycznia w Gdańsku!

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Roast Tymona Tymańskiego już 7 stycznia w Gdańsku!
  Tymon Tymański - legenda polskiej sceny alternatywnej, doczekał się roastu, podczas którego zostanie wyśmiany przez zacne grono zaproszonych gości. Krzyżowy ogień w jakim znajdzie się Tymon, będzie niczym innym jak obcesowym hołdem dla jego awanturniczej kariery. Bez szczypania i klepania po plecach. Ośmiu facetów, słynących z ostrych i ciętych komentarzy wytoczy swoje najcięższe działa.
  Roast Tymona Tymańskiego już 7 stycznia w Gdańsku!
  Roastować Tymona i siebie samych będą: Krzysztof Skiba, Michał Kempa, Rafał Pacześ, Jarosław Janiszewski, Łukasz Lotek Lodkowski, Mikołaj "Jaok" Janusz, Adam Van Bendler.

  Roast jako przeciwieństwo benefisu od jakiegoś czasu zyskuje w Polsce co raz większą popularność. Wiele gwiazd rodzimego showbiznesu doczekało się imprezy dedykowanej ich osobie, podczas której stawali się obiektem żartów zaproszonych gości.
  Swój roast mieli już Kuba Wojewódzki, Michał Szpak, Abelard Giza, czy Michał Wiśniewski. Po raz pierwszy zjawisko roastu zawita do Trójmiasta, a jego głównym bohaterem kontrowersyjna postać Tymona Tymańskiego.

  O uczestnikach:


  Tymon Tymański - Artystyczny rewolucjonista, błazen i sowizdrzał. Wywrotowiec i buddysta. Odpowiedzialny ojciec i wieczny smarkacz. Pomysłodawca, autor scenariusza i odtwórca głównej roli w głośnym filmie „Polskie gówno”. Karateka, kontrabasista, kompozytor i spiritus movens yassu - najważniejszego nurtu w muzyce polskiej ostatnich dziesięcioleci. W polskiej kulturze nie ma drugiej postaci tak pełnej sprzeczności jak Ryszard "Tymon" Tymański.

  Łukasz Lotek Lodkowski - Jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival, Bitwie Stand-uperów, czy Polskiej Lidze Stand-upu. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Z pozoru łagodny 30-latek o zaraźliwym uśmiechu, ale jak się trochę rozpędzi...

  Krzysztof Skiba - Pochodzący z Gdańska autor tekstów piosenek i tekstów satyrycznych, artysta rozrywkowy, telewizyjny showmen, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy. Artysta wszechstronnie rozrywkowy. Lider zespołu Big Cyc. Enfant terrible "Dobrej Zmiany".

  Michał "Kempa" Kempa - Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propoaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, Sali Kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-Up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji.

  Rafał Pacześ - Zwycięzca 2 Antrakt Stand-Up Festiwal. Jest nieustannie aktywny na terenie całego kraju. Występował na jednej scenie z takimi osobistościami komedii jak: Abelard Giza czy Cezary Pazura. Wyłoniony z ogólnopolskich eliminacji, zagrał w finałowej dziesiątce, na Antrakt Stand-Up festiwalu w warszawskich Hybrydach. W listopadzie 2014, odniósł kolejne zwycięstwo w kategorii Stand-Up na Łódzkim festiwalu. Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.

  Jarosław Janiszewski - Legenda trójmiejskiej sceny alternatywnej, aktywny już prawie 30 lat! Wciąż pełny energii komentator zastanej rzeczywistości. Muzyk, założyciel, wokalista, kompozytor i tekściarz kilku trójmiejskich zespołów rockowych: Bielizna, Czarno-Czarni i Doktor Granat. Pisze dla nich charakterystyczne, absurdalne teksty, śiewane mocno zmanierowanym głosem.

  Mikołaj "Jaok" Janusz
  - Radiowiec, copywriter, dziennikarz, performer. Miły typ. Współtwórca bojówki pacyfistyczno- performerskiej pyta.pl. Na stałe pracuje w Rock Radiu, do publicznek świadomości przedostał się dzięki wieloletniemu współprowadzeniu strony pyta.pl.

  Adam Van Bendler - Jeden z najbardziej uznanych trójmiejskich stand-uperów. Znany z występów na "Elżbietańska 6 na ostro" oraz Bitwy Stand-uperów. Twórca popularnych klipów komediowych, takich jak Moja Bryka, czy Walę Koks. Pojawiał się również w Telewizji Publicznej oraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

  Roast Tymona Tymańskiego odbędzie się w sali NOTu w Gdańsku, 7 stycznia o godzinie 20.

  Bilety w cenie 95 zł.

  PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:


  Agencja Podróży i Turystyki Holidays - GDAŃSK WRZESZCZ - CH Manhattan - 1 piętro

  Gdynia InfoBox - GDYNIA GŁÓWNA - ul. Świętojańska 30

  Biuro Podróży El Globo - SOPOT - ul. Podjazd 9

  Stowarzyszenie Turystyczne Sopot - SOPOT - Plac Zdrojowy 2

  Biuro Turystyczne "Dunaj" - LĘBORK - ul. Targowa 11

  ON-LINE:

  Inter Ticket Polska

  Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1803093736605202

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  yaay

  MQ (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  tylko nie Kempa! ale w sumie będzie w kogo rzucać pomidorami

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!