RIO 2016: Starty Polaków na igrzyskach w RIO - transmisje TVP [PONIEDZIAŁEK 15 sierpnia - TERMINARZ]

redZaktualizowano 
Anita Włodarczyk liczy na złoty medal w rzucie młotem Andrzej Szkocki/Polska Press
IGRZYSKA RIO 2016. Plan startów Polaków na olimpiadzie w Rio. W poniedziałek, 15 sierpnia, o złoty medal w rzucie młotem będzie walczyć Anita Włodarczyk. Polaków zobaczymy też w finałach biegu na 800 m, skoku o tyczce i maratonu pływackiego. Ostatnie mecze grupowe rozegrają drużyny siatkarzy i szczypiornistów.

IGRZYSKA RIO 2016: 15 sierpnia [PONIEDZIAŁEK] - WYSTĘPY POLAKÓW:

14:00 - PŁYWANIE, 10 KM KOBIET (FINAŁ): Joanna Zachoszcz

14:00 - KAJAKARSTWO, C1 1000 M MĘŻCZYZN (eliminacje): Tomasz Kaczor

14:16 - KAJAKARSTWO, K2 500 M KOBIET (eliminacje): Karolina Naja, Beata Mikołajczyk

14:30 - PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Polska - Słowenia

14:30 - LEKKA ATLETYKA, TRÓJSKOK MĘŻCZYZN (eliminacje): Karol Hoffmann

14:30 - LEKKA ATLETYKA, 200 M KOBIET (1. runda): Anna Kiełbasińska

14:45 - KAJAKARSTWO, K1 200 M KOBIET (eliminacje): Marta Walczykiewicz

15:06 - KAJAKARSTWO, K1 1000 M MĘŻCZYZN (eliminacje): Rafał Rosolski

15:30 - KAJAKARSTWO, C1 1000 M MĘŻCZYZN (półfinały): ew. Tomasz Kaczor

15:40 - LEKKA ATLETYKA, RZUT MŁOTEM KOBIET (FINAŁ): Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow

15:46 - KAJAKARSTWO, K2 500 M KOBIET (półfinały): ew. Karolina Naja, Beata Mikołajczyk

15:55 - LEKKA ATLETYKA, 3000 M Z PRZESZKODAMI MĘŻCZYZN (1. runda): Krystian Zalewski

15:59 - KOLARSTWO TOROWE, OMNIUM KOBIET (scratch): Daria Pikulik

16:00 - KAJAKARSTWO, K1 200 M KOBIET (półfinały): ew. Marta Walczykiewicz

16:21 - KAJAKARSTWO, K1 1000 M MĘŻCZYZN (półfinały): ew. Rafał Rosolski

17:10 - LEKKA ATLETYKA, 400 M PRZEZ PŁOTKI MĘŻCZYZN (1. runda): Patryk Dobek

18:05 - ŻEGLARSTWO, 49er MĘŻCZYZN (7. wyścig): Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński

18:15 - ŻEGLARSTWO, 470 KOBIET (9. wyścig): Agnieszka Skrzypulec, Irmina Mrozek-Gliszczyńska

19:05 - ŻEGLARSTWO, 49er MĘŻCZYZN (8. wyścig): Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński

19:40 - ŻEGLARSTWO, 470 KOBIET (10. wyścig): Agnieszka Skrzypulec, Irmina Mrozek-Gliszczyńska

20:05 - ŻEGLARSTWO, 49er MĘŻCZYZN (9. wyścig): Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński

20:30 - PODNOSZENIE CIĘŻARÓW MĘŻCZYZN, 105 KG: Bartłomiej Bonk, Arkadiusz Michalski

21:30 - KOLARSTWO TOROWE, OMNIUM KOBIET (wyścig na dochodzenie): Daria Pikulik

22:05 - SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Polska - Kuba

23:17 - KOLARSTWO TOROWE, OMNIUM KOBIET (wyścig eliminacyjny): Daria Pikulik

01:30 - LEKKA ATLETYKA, RZUT DYSKIEM KOBIET (eliminacje): Żaneta Glanc

01:35 - LEKKA ATLETYKA, SKOK O TYCZCE MĘŻCZYZN (FINAŁ): Piotr Lisek

02:12 - LEKKA ATLETYKA, 110 M PRZEZ PŁOTKI MĘŻCZYZN (1. runda): Damian Czykier

02:38 - LEKKA ATLETYKA, 400 M PRZEZ PŁOTKI KOBIET (1. runda): Joanna Linkiewicz

02:54 - LEKKA ATLETYKA, 400 M PRZEZ PŁOTKI KOBIET (1. runda): Emilia Ankiewicz

03:25 - LEKKA ATLETYKA, 800 M MĘŻCZYZN (FINAŁ): Marcin Lewandowski

Wideo

Materiał oryginalny: RIO 2016: Starty Polaków na igrzyskach w RIO - transmisje TVP [PONIEDZIAŁEK 15 sierpnia - TERMINARZ] - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie