Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery...

    Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery telefonów, adresy e-mail)

    red.

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery telefonów, adresy e-mail)

    ©Archiwum

    "Dziennik Bałtycki" dziennik informacyjno-publicystyczny ukazujący się na Pomorzu od 19 maja 1945. Właścicielem gazety jest Grupa Polska Press, która należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.
    Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery telefonów, adresy e-mail)

    ©Archiwum

    Nasi dziennikarze są obecni w całej Polsce. Dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom sprawdzone informacje. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego bądź niepokojącego.

    BIURO REKLAMY I OGŁOSZEŃ - KONTAKT



    ODDZIAŁY LOKALNE ''DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO''

    Kontakt z redakcją "Dziennika Bałtyckiego"



    Redaktor naczelny

    Mariusz Szmidka
    m.szmidka@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 300


    Zastępca redaktora naczelnego

    Bogdana Wachowska
    tel. 58 30 03 333
    b.wachowska@prasa.gda.pl


    Kierownik online

    Patrycja Kłos
    patrycja.klos@polskapress.pl
    tel. 58 30 03 299


    Wydarzenia i Publicystyka

    Jarosław Zalesiński (kierownik działu, kultura)
    j.zalesinski@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 343


    Mariusz Leśniewski (zastępca kierownika działu, tygodnik Trójmiasto)
    m.lesniewski@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 332


    Multimedia

    Kamila Benke
    k.benke@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 322


    Szef grupy producenckiej wideo

    Tomasz Kubik
    t.kubik@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 326


    Poradniki, dodatki i edukacja

    Kamila Kubik
    k.kubik@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 340 (341)


    Sport

    Adam Mauks
    a.mauks@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 373


    Magazyn "Rejsy"

    Dariusz Szreter
    d.szreter@prasa.gda.pl
    tel. 58 30 03 350


    Szef IAP Polskapresse

    Ewa Kulik
    e.kulik@prasa.gda.pl

    Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo