Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery telefonów, adresy e-mail)

redZaktualizowano 
Archiwum
"Dziennik Bałtycki" dziennik informacyjno-publicystyczny ukazujący się na Pomorzu od 19 maja 1945. Właścicielem gazety jest Grupa Polska Press, która należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

Nasi dziennikarze są obecni w całej Polsce. Dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom sprawdzone informacje. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego bądź niepokojącego.

BIURO REKLAMY I OGŁOSZEŃ - KONTAKT

ODDZIAŁY LOKALNE ''DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO''

Kontakt z redakcją "Dziennika Bałtyckiego"

Redaktor naczelny

Mariusz Szmidka
m.szmidka@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 300

Zastępca redaktora naczelnego

Bogdana Wachowska
tel. 58 30 03 333
b.wachowska@prasa.gda.pl

Kierownik online

Patrycja Kłos
patrycja.klos@polskapress.pl
tel. 58 30 03 299

Wydarzenia i Publicystyka

Jarosław Zalesiński (kierownik działu, kultura)
j.zalesinski@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 343

Mariusz Leśniewski (zastępca kierownika działu, tygodnik Trójmiasto)
m.lesniewski@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 332

Multimedia

Kamila Benke
k.benke@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 322

Szef grupy producenckiej wideo

Tomasz Kubik
t.kubik@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 326

Poradniki, dodatki i edukacja

Kamila Kubik
k.kubik@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 340 (341)

Sport

Adam Mauks
a.mauks@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 373

Magazyn "Rejsy"

Dariusz Szreter
d.szreter@prasa.gda.pl
tel. 58 30 03 350

Szef IAP Polskapresse

Ewa Kulik
e.kulik@prasa.gda.pl

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Materiał oryginalny: Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" - KONTAKT (numery telefonów, adresy e-mail) - Dziennik Bałtycki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3