Przyjazne skarbówki

  Przyjazne skarbówki

  Jacek Klein

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Przedsiębiorcy uznali, że w III Urzędzie Skarbowym w Gdańsku oraz Pomorskim Urzędzie Skarbowym w Gdańsku pracownicy mają najwyższe kompetencje, są komunikatywni, a jakość obsługi podatnika przez urzędników skarbowych jest najwyższa.
  To rezultat głosowania przedsiębiorców w ramach szóstej edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club, przy współudziale Ministerstwa Finansów. Gdańskie urzędy znalazły się wśród 66 "skarbówek", które zdobyły tytuł "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2008". Prawo do używania tytułu przysługuje im przez rok.

  Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, utrzymywanych przez wyróżnione urzędy oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem. Podobnie jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe oceniane były na podstawie sumy punktów przyznanych przez przedsiębiorców w wypełnionej ankiecie konkursowej.

  Ankiety oceniające były przesyłane do kanclerzy lóż regionalnych BCC, którzy koordynowali konkurs na szczeblu regionalnym. W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 6 tysięcy ankiet.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo