Przez studia w WSAiB do kariery

artykuł sponsorowany
dr Marek Chrabkowski, b. komendant Policji w Gdyni, prowadzi zajęcia dla studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego
dr Marek Chrabkowski, b. komendant Policji w Gdyni, prowadzi zajęcia dla studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Udostępnij:
Nowoczesne uczelnie, kształcące na wzór modeli zachodnich, to w Polsce nadal rzadkość. W tym elitarnym gronie znalazła się gdyńska Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego, która zaprasza na studia, w trakcie których wyjątkowy nacisk kładzie się na praktykę.

To praktycy – przedstawiciele renomowanych firm i instytucji tworzą w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni programy studiów, dostarczając wykładowców i zapewniając praktyki i staże zawodowe.
Do najbardziej obleganych studiów prowadzonych w WSAiB: Prawo, Kryminalistyka, Bezpieczeństwo, Służby Specjalne i Policyjne, Logistyka, Rachunkowość czy biznesowych studiów w j. angielskim Internetional Business dołączyły w tym roku nowe związane z psychologią, marketingiem internetowym czy bezpieczeństwem w sieci.
Studia licencjackie i magisterskie

Polecamy: Internet, marketing, komunikacja – studia licencjackie
Marketing i Nowe Media – studia magisterskie
Przyszłych specjalistów, menedżerów i przedsiębiorców na pewno zainteresują nowe specjalności na kierunku Zarządzanie. Jedną z propozycji są specjalistyczne studia adresowane do marketingowców i osób odpowiedzialnych za promocję i wizerunek. W programie znalazły się przedmioty związane m.in. z funkcjonowaniem Nowych Mediów, zagadnieniami brandingu, marketingu społecznościowego, psychologii marketingu i reklamy czy zachowań konsumenckich. Zdobyta na studiach wiedza i umiejętności otwierają drogę do pracy w agencjach kreatywnych, PR-owych, działach marketingu czy nowoczesnych mediach.

Polecamy: Psychologia biznesu z coachingiem – studia licencjackie
Coaching w biznesie – studia magisterskie
Osoby wiążące swoją przyszłość z zawodem menedżera, trenera, szkoleniowca, doradcy czy coacha, teraz mogą skorzystać w Trójmieście z oferty studiów licencjackich i i magisterskich przygotowujących do pracy w korporacjach, organizacjach i biznesie w obszarach związanych z zarządzania zespołem, komunikacją, psychologią. Studia realizowane przy współpracy z ICF International Coach Federation.

Polecamy Dyplomacja i służby konsularne – studia licencjackie i magisterskie
WSAiB należy do krajowej czołówki uczelni oferujących najwyższej klasy studia prawnicze. Specjalność Dyplomacja i Służby Konsularne profesjonalnie przygotowuje kadry dla placówek dyplomatycznych w kraju i zagranicą, biur współpracy międzynarodowej, placówek kulturalno-oświatowych, organizacji zajmujących się prawami człowieka, sprawami migracyjnymi czy obsługą cudzoziemców. Autorski program zajęć opracował b. ambasador RP i doradca Prezydenta, wykładowca WSAiB, dr hab. Wojciech Lamentowicz, prof. WSAiB.

Polecamy: Bezpieczeństwo informacji – studia licencjackie
Cyberprzestępczość – studia magisterskie
Program studiów obejmuje zagadnienia związane z przeciwdziałaniem współczesnym zagrożeniom, takim jak: kradzież informacji, ataki hackerskie, starking, naruszanie prawa autorskiego, czy kradzież danych osobowych i powstał w oparciu o sygnały z rynku pracy, wskazujące na duże zapotrzebowanie na specjalistów ds. bezpieczeństwa zarówno w instytucjach publicznych, jak i średnich firmach czy dużych międzynarodowych korporacjach. Studia realizowane w oparciu o zespół praktyków (pracowników służb specjalnych i informatyków bezpieczeństwa).

Polecamy Zarządzanie bezpieczeństwem – studia licencjackie w Lęborku
Od nowego roku akademickiego studia na nowej specjalności rozpoczną również kandydaci z Lęborka i okolic. Program dedykowany jest przyszłym menedżerom bezpieczeństwa i doradcom ds. bezpieczeństwa w sektorze publicznym, prywatnym oraz obywatelskim.

Studia podyplomowe

W ofercie WSAiB znajduje się 20 kierunków podyplomowych. Najbardziej oblegane to: Administracja Publiczna, Zintegrowane Zarządzanie w IT, Marketing Internetowy, Mediacje oraz Life and Business Coaching i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Lista nowości na studiach podyplomowych to: Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych pod patronatem GIODO, Coaching Kariery z elementami Doradztwa Zawodowego pod patronatem firmy Pro-Kariera, Transport Spedycja Logistyka pod patronatem VGL Group, Zarządzanie Jakością według najnowszego standardu ISO 9001:2015 oraz Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji pod patronatem TÜV NORD Polska, Prawo dla Nauczycieli pod patronatem Polskiego Centrum Mediacji. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jako jedna z nielicznych w Polsce umożliwia zdobycie umiejętności zarządzania lean – oferuje studia na kierunku Lean Management – partnerem kierunku jest Lean Otwarta Konferencja.

Trwa rekrutacja na studia w WSAiB, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod tel. 58 660 74 10, e-mail: rekrutacja@wsaib.pl, **

www.wsaib.pl

**
Przekrocz próg Uczelni cenionej przez Pracodawców!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie