Przełamanie Druteksu-Bytovii Bytów! Chrobry Głogów pokonany!

Drutex-Bytovia Bytów nareszcie się przełamała i wygrała 2:1 z Chrobrym Głogów. Zaczęło się od prowadzenia 1:0 bytowian po bramce Janusza Surdykowskiego z rzutu karnego w 45. minucie. W 48. minucie wyrównał Sebastian Boniecki, ale w 67. minucie wynik na 2:1 dla Bytovii ustalił Lukas Bielak.

Bytovia wygrała bardzo ważne spotkanie. Strata punktów całkowicie pogrążyłaby zespół. Tak się jednak nie stało. Dla gospodarzy to nie był łatwy mecz. Prowadzili po rzucie karnym wykorzystanym przez Janusza Surdykowskiego, ale po przerwie goście doprowadzili do wyrównania. Lukas Bielak zapewnił jednak zwycięstwo Bytovii i drużyna wciąż jest w grze o pozostanie w lidze.