Przedstawienie „Masza i niedźwiedź na lodzie” w polskich...

  Przedstawienie „Masza i niedźwiedź na lodzie” w polskich miastach

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Przedstawienie „Masza i niedźwiedź na lodzie” w polskich miastach
  1/6
  przejdź do galerii
  Po zeszłorocznym sukcesie trasa „Masza i Niedźwiedź na lodzie” wraca do Polski!
  Bilety na rewię Masza i Niedźwiedź na lodzie już w sprzedaży!

  Lodowe show Masza i Niedźwiedź będzie można zobaczyć w 3 polskich miastach:
  12.01.2019 - TAURON Arena Kraków
  19.01.2019 - Atlas Arena Łódź
  3.02.2019 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot


  Wyjątkowa i unikalna, licencjonowana rewia, „Masza i niedźwiedź na lodzie”, to nowoczesna adaptacja rosyjskiej bajki „Masza i niedźwiedź”, znanej na całym świecie. Chodzi o pierwszą i jedyną licencjonowaną rewię na lodzie, której bajkowe postaci zdecydowały się przybyć do Polski, aby przynieść dzieciom radość.

  W rewii bierze udział ponad 30 mistrzów jazdy figurowej, tancerzy i akrobatów, którzy zaprezentują swoje umiejętności w różnokolorowych kostiumach. Bajkowe historie uzupełnia wspaniała scenografia z blisko 10 metrowej wysokości domkiem niedźwiedzia oraz jeziorko po środku lodowiska, wokół którego wesoła i figlarna Masza ściga niedźwiedzia. Wraz z pozostałymi zwierzętami nie pozwalają niedźwiedziowi odpocząć, a to wszystko przy akompaniamencie wesołych piosenek.

  Dzięki wesołej i wpadającej w ucho muzyce powstała wspaniała rewia, którą polubiły zarówno dzieci jak i ich rodzice, gdyż w przeciwieństwie do klasycznego przedstawienia, oferujemy tu kompleksowe wrażenia. Przedstawienie to łączy sztukę teatralną, muzyczną i jazdę figurową. Artyzm uczestników podkreślają piękne animacje wyświetlane na wielkim monitorze z diodami LED o powierzchni 138 m2 oraz kolorowe dekoracje, które do złudzenia przypominają te znane z filmów.

  Cała rewia została bardzo precyzyjnie dopracowana w najmniejszych szczegółach, co daje widzowi poczucie autentyczności bajkowej historii, pozwala mu włączyć się do niej otrzymując niezapomniane wrażenia. Ostatecznie każdy, kto zna rozkoszną i ciekawską Maszę, chce z nią przeżyć, choć przez chwilę, wzruszające przygody, przy czym także Masza i jej przyjaciele cieszą się ze spotkania z dziecięcymi wielbicielami.

  Bilety już w sprzedaży na www.ebilet.pl

  Więcej na www.ebilet.pl/rodzina/spektakle-dla-dzieci/masza-i-niedzwiedz

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo