Ostatni nów Księżyca, który czeka nas już w piątek (7 grudnia), w tym roku będzie wyjątkowo optymistyczny, mimo że te szarości za oknem na to nie wskazują. Warto znaleźć teraz czas, aby spisać swój plan marzeń i celów, które chcemy realizować.

Przed nami ostatni nów Księżyca w tym roku. To idealny czas na marzenia, plany, wyznaczanie celów. Możemy teraz opisać swoją idealną przyszłość, zwłaszcza, że grudzień to taki naturalny czas podsumowań starego i spojrzenie w stronę nowych możliwości. Nie ograniczajmy się w swoich marzeniach.

Tradycyjnie przy tej okazji zaglądamy na blog Moonset Story, który gromadzi miłośników astrologii. Jak pisze jego autorka, nów w Strzelcu jest wyjątkowo radosnym i towarzyskim czasem jak na nów.

Być może poczujemy ochotę, aby spotkać się w tym czasie z ludźmi, którzy podzielają nas światopogląd. Strzelec pragnie wychodzić poza to, co znane, rozwijać się i otwierać na nowe doświadczenia. Celem tego czasu jest odnalezienie kierunku dalszego rozwoju, otworzenie się na szerszą perspektywę i na wyższe cele. Kiedy odkryjemy najważniejszą z intencji, wykorzystajmy moc tego nowiu na przywołanie jej i zaproszenie do życia szczęśliwych okoliczności, które pozwolą spełnić marzenia.

Pamiętaj że nów jest czasem przede wszystkim uwalniania się od starego, więc warto przyjrzeć się temu, co nas blokuje i co ogranicza naszą wolność. Warto teraz szczególnie przyjrzeć się swoim przekonaniom, poglądom, światopoglądowi a nawet naszej wierze. Na ile wspierają nas one w rozwoju, a na ile ograniczają? Myśli stwarzają rzeczywistość, więc wszystko to, co mówimy sami o sobie, o świecie, o życiu jest bardzo ważne.

22 grudnia, dwa dni przed wigilią Bożego Narodzenia będziemy mieli ostatnią w tym roku pełnię Księżyca. To czas wypowiadania życzeń, odprawiania rytuałów, wyrażania wdzięczności i celebrowania. Trzeba przyznać, że idealnie zgrywa się z czasem świąt. Przeżyjmy ten czas od nowiu do pełni Księżyca w wyjątkowy dla siebie sposób. Teraz zróbmy plan marzeń, podczas pełni znajdźmy chwilę na celebrowanie tego, co już mamy. I podziękujmy za wszystko.

"Wracamy na Księżyc, by tam zostać". Nowy film promocyjny NASA zapowiada podbój kosmosu

POLECAMY NA STRONIE KOBIET: