Prowadzisz biznes? Zapytaj eksperta, czy w związku z pandemią możesz liczyć na dodatkowe wsparcie

Partnerem cyklu jest Urząd Marszałkowski województwa pomorskiego
Samorządy, urzędy, państwo wspierają lokalne biznesy i pomagają przedsiębiorcom w przetrwaniu tej wyjątkowej sytuacji pandemii, w której wszyscy się znaleźliśmy. Konkretna pomoc to nie tylko Tarcza Antykryzysowa, o której ostatnio mówi się dużo. Powstaje tysiące małych inicjatyw skierowanych do konkretnych branż, firm, lokalizacji. Na jaką pomoc mogą liczyć mieszkańcy Pomorza? Zapytaj eksperta!

Pandemia koronawirusa zaskoczyła nas wszystkich. Narodowa izolacja, nagłe powroty z zagranicy, kwarantanna. Ograniczona działalność sklepów, w końcu stopniowe wygaszanie niektórych branż. Która branża straciła najwięcej? Tutaj nie chodzi o ściganie czy przerzucanie argumentami. Biznesy, które ucierpiały z powodu skutków pandemii, powinny mieć możliwość powrotu do wcześniejszej kondycji.

Niektóre firmy musiały w szybkim tempie się przebranżowić, inne zupełnie zmieniły sposób prowadzenia działalności, jeszcze inne na jakiś czas zawiesiły działalność. Każda firma ma inne potrzeby.

Gdzie szukać wsparcia w ratowaniu firmy?

Samorząd województwa pomorskiego uruchomił specjalny serwis pomocdlafirm.pomorskie.eu, na którym publikuje różne sposoby i możliwości wsparcia lokalnych biznesów. Pożyczka, ulga, zmiany w podatkach. To jest realne wsparcie dla Twojego biznesu.

Zapytaj eksperta o możliwość wsparcia Twojej firmy.

KLIKNIJ i zadaj pytanie

Zadaj jedno lub wiele pytań o istniejące programy. Zapytaj o możliwości wsparcia, kwoty pożyczki albo dokumenty, które trzeba wypełnić. Zapytaj, o co chcesz.

Do 3.05.2020 roku możesz zadać pytania, na które następnie odpowie jeden z ekspertów Urzędu Marszałkowskiego.

Odpowiedzi ekspertów będą dostępne na stronie naszego serwisu już 7.05.2020.

Zapytaj u źródła. Korzystaj z rzetelnych informacji. Twoja firma może dostać wsparcie!

urząd marszałkowski  województwa pomorskiego
Dodaj ogłoszenie