Progi punktowe w technikach w Gdańsku w 2019 r. Tyle punktów trzeba było mieć, żeby dostać się do poszczególnych klas w gdańskich technikach

mk
Progi punktowe w technikach w Gdańsku w 2019 r. TUTAJ SPRAWDZISZ PROGI PUNKTOWE w technikach w Gdańsku w 2019 r. W pierwszej kolejności podajemy progi w klasach dla ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, następnie dla ABSOLWENTÓW GIMNAZJÓW >>>
PROGI PUNKTOWE - TECHNIKA w GDAŃSKU. Zbliża się rekrutacja do szkół średnich 2020/2021. Ósmoklasiści wybierają szkoły, w których chcą kontynuować naukę. Prezentujemy progi punktowe w technikach w Gdańsku, obowiązujące podczas rekrutacji w 2019 roku. Zobacz, ile trzeba było mieć punktów w 2019 roku, żeby dostać się do danej klasy w poszczególnych gdańskich technikach.

Progi punktowe w gdańskich technikach

Wybór szkoły średniej to jedna z trudniejszych decyzji podejmowanych przez uczniów. Wybór technikum to jednocześnie wybór konkretnego zawodu, który najprawdopodobniej będą w przyszłości wykonywać obecni ósmoklasiści.

Czytaj także

Co zrobić, żeby dostać się do wymarzonego technikum? Po pierwsze trzeba sprawdzić, jaki próg punktowy kwalifikował uczniów do przyjęcia do poszczególnych klas podczas ubiegłorocznej rekrutacji. Inaczej mówiąc - ile trzeba było mieć punktów po zakończeniu podstawówki w 2019 r., żeby dostać się do wybranej klasy w technikum.

Czytaj także

W galerii zdjęć znajdziecie progi punktowe we wszystkich gdańskich technikach w 2019 r:

Progi punktowe w technikach w Gdańsku w 2019 r. Tyle punktów...

Dla porównania: progi punktowe w gdańskich technikach w 2018 r.

Progi punktowe w technikach w Gdańsku w 2018 r. Ile punktów ...

Progi punktowe liceach ogólnokształcących w Trójmieście w 2019 r.

Progi punktowe w liceach ogólnokształcących w Gdańsku w 2019...

Progi punktowe w liceach ogólnokształcących w Gdyni w 2019 r...

Progi punktowe w liceach i technikum w Sopocie w 2019 r. Ile...

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie