Profesor Arkadiusz Jawień - Ambasadorem Regionu

  Profesor Arkadiusz Jawień - Ambasadorem Regionu

  Naszemiasto.pl Stanisław Gazda

  Ogłoszono, kim jest nowy "Ambasador Regionu". Został nim profesor Arkadiusz Jawień - chirurg naczyniowy, szef bydgoskiej Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum UMK. Na początku przyszłego roku, 8 stycznia podczas gali w Filharmonii Pomorskiej, nowy Ambasador otrzyma tytuł i zacznie pełnić swój urząd.
  Prof. Jawień to od dziś osoba, która przez dwa lata "da twarz" Kujawom i Pomorzu. Chociaż to tytuł czysto honorowy, to jednak aby go zdobyć musiał przejść przez gęste sito selekcji.

  W tym roku członkowie Klubu Kapitału wybierali spośród kandydatów, których wcześniej zaproponowali dziennikarze lokalnych mediów: Polskiego Radia PiK, TVP Bydgoszcz i "Gazety Pomorskiej". W kolejnym etapie swoje głosy oddali słuchacze, widzowie i czytelnicy.

  Przypomnijmy, że prof. Arkadiusz Jawień, to właśnie ten wybitny lekarz, który został ukarany za to, że leczył pacjentów wbrew limitom ustalonym przez urzędasów z NFZ. Mimo szykan nie złożył broni. Nadal operował chorych.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wstyd...

  studenci medycyny (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 46 / 45

  To hańba! Ten człowiek może i jest specjalistą w tym co robi, lecz jego kultura osobista w stosunku do studentów a także i swoich podwładnych pozostawia wiele do życzenia. Własciwie to zbyt duży...rozwiń całość

  To hańba! Ten człowiek może i jest specjalistą w tym co robi, lecz jego kultura osobista w stosunku do studentów a także i swoich podwładnych pozostawia wiele do życzenia. Własciwie to zbyt duży eufemizm. Ten człowiek po prostu miesza ludzi z błotem, potrafi zgnoić zarówno studenta jak i dr który z nim operuje i widac, że odczuwa z tego powodu wielką satysfakcję. Nie jestem odosobniony w tym jak go postrzegam. Wystarczy pomówić z kimś, kto tak jak ja zaliczał chirurgię w bizielu lub z którymś z tamtejszych asystentów. To wstyd, że ktoś taki ma reprezentować ten region! zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OMC Lekarz

  Ziemowit (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Te lekarz ma podobno problemy z pamięcią i odróżnianiem zagrożeń życia. Co innego wykłady, a co innego realia. Praca w 3 gabinetach, my na to mówimy dr. walizka, bo liczy się tylko Kasiora.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo