Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE już 17 grudnia 2014 r. [PRZYKŁADOWE ZADANIA]

redZaktualizowano 
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE odbędzie się w środę, 17 grudnia 2014 r. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z zakresu języka polskiego i matematyki oraz języka obcego nowożytnego.

Sprawdzian szóstoklasisty 2016. Język polski i matematyka-ODPOWIEDZI
Sprawdzian szóstoklasisty 2016. Język angielski- ODPOWIEDZI

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE

będzie się składał z dwóch części:
* części pierwszej z zakresu języka polskiego i matematyki
* części drugiej z zakresu języka obcego nowożytnego.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE - PROCEDURA:

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i arkusze dostosowane do potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone w serwisach przeznaczonych dla dyrektorów szkół prowadzonych przez okręgowe komisje egzaminacyjne. O terminie pobrania materiałów dyrektorzy szkół będą powiadomieni przez dyrektorów komisji okręgowych w odrębnym komunikacie. Oceny prac dokonają nauczyciele macierzystej szkoły na podstawie szczegółowych rozwiązań oraz schematów oceniania, które również zostaną przekazane szkołom.

Wszystko na temat sprawdzianu szóstoklasisty 2015

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE - ARKUSZE:

Przeprowadzenie próbnego sprawdzianu jest dobrowolne. Uczniowie tych szkół, które nie zdecydują się zorganizować próbnego egzaminu, będą mogli pobrać arkusze ze stron internetowych komisji egzaminacyjnych: Centralnej i okręgowych, 17 grudnia 2014 r. po godz. 15.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014/2015 z CKE - WIDEO:

Szczegółowe informacje o sprawdzianie dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.edu.pl) oraz komisji okręgowych.

IBE - Diagnoza Kompetencji Szóstoklasistów

Wraz z próbnym sprawdzianem, we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych (www.ibe.edu.pl), przeprowadzone zostanie badanie Diagnoza Kompetencji Szóstoklasistów. Do udziału w badaniu wylosowanych zostanie 60 szkół podstawowych z całego kraju. Badanie diagnostyczne obejmie wyłącznie pierwszą część sprawdzianu (zadania z języka polskiego i matematyki). Szkoły wylosowane do udziału w diagnozie będą mogły przeprowadzić część drugą sprawdzianu we własnym zakresie.

EDUKACJA NA POMORZU: WYNIKI, ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Zobacz koniecznie: SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2015, SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015, MATURA 2015

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

U
Uczennica

Moim zdaniem zadania na tym teście były łatwe. O wiele łatwiejsze niz te, na których ćwiczyliśmy z nauczycielami.

s
szóstoklasita

zadania są trudne nauczyciele nic nie uczą w szkole.

Dodaj ogłoszenie