reklama

Prezes sopockiej Grupy ERGO Hestia, Piotr Maria Śliwicki, otrzymał nagrodę European Leadership Awards w kategorii CEO of The Year

red.Zaktualizowano 
Piotr Maria Śliwicki, prezes Grupy Ergo Hestia, otrzymał nagrodę European Leadership Awards w kategorii CEO of The Year mat. prasowe
Piotr Maria Śliwicki, prezes Grupy ERGO Hestia, otrzymał nagrodę European Leadership Awards w kategorii CEO of The Year, jako dowód uznania dla sukcesu, jakim jest stworzenie od podstaw wicelidera polskiego rynku ubezpieczeń.

W czwartek, 4 kwietnia br., podczas gali VII edycji European Executive Forum w Warszawie, w imieniu prezesa Piotra M. Śliwickiego wyróżnienie odebrał Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu ERGO Hestii.

- Laureatem statuetki w kategorii CEO of the Year zostaje wszechstronny manager, który od ponad 25 lat stoi na czele firmy zajmującej miejsce na podium największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce - uzasadniał prof. Tomasz Szapiro, członek kapituły konkursowej i były rektor Szkoły Głównej Handlowej, który wygłosił laudację. - Stworzył dynamicznie rozwijającą się spółkę, która kładzie nacisk na wdrażanie innowacji i jest prekursorem tworzenia standardów dla całej branży. Laureat jest również inicjatorem licznych przedsięwzięć z zakresu odpowiedzialności społecznej. Wspiera osoby z niepełnosprawnością poszukujące pracy oraz jest promotorem młodej polskiej sztuki. Za swoje zasługi dla branży został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

W imieniu prezesa Piotra M. Śliwickiego wyróżnienie odebrał Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu ERGO Hestii (pierwszy z lewej).
W imieniu prezesa Piotra M. Śliwickiego wyróżnienie odebrał Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu ERGO Hestii (pierwszy z lewej). mat. prasowe

Co roku w ramach European Executive Forum odbywa się debata dotycząca przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości technologicznej. W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele międzynarodowego środowiska biznesowego, najważniejszych uczelni wyższych oraz reprezentanci administracji publicznej. Podczas Forum spotyka się grono ekspertów, którzy w trakcie wielowątkowej dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń wskazują nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce.

Przeczytaj także: Bolesław Drapella TOP Menedżerem Pomorza 2018. "Finalnie każda firma była sukcesem, ale porażek nie brakowało" [rozmowa]

Organizatorem konferencji jest Executive Club zrzeszający przedstawicieli zarządów najważniejszych przedsiębiorstw polskich i międzynarodowych. Executive Club działa od roku 2005, jego członkami są liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Przeczytaj wszystko na temat Grupy Ergo Hestia >>

Piotr Maria Śliwicki jest także jednym z pierwszych laureatów Nagrody TOP Menedżer Pomorza "Dziennika Bałtyckiego"

Laureaci nagrody Top Menedżer: Galeria najlepszych przedsięb...

Rozmowa z Top Menedżerem Pomorza 2017, Adamem Żołnowskim:

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie