Premier M. Morawiecki w bytowskim Drutexie (zdjęcia)

red, lisZaktualizowano 
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się dziś (sobota 24.08) w Bytowie z pracownikami firmy Drutex.

- Szef polskiego rządu pochwalił bytowską firmę za jakość produkowanych okien i drzwi oraz innowacyjność procesu technologicznego.

Premier Morawiecki w trakcie wizyty przypomniał o mechanizmach stworzonych przez rząd dla przedsiębiorczości i biznesu.

Więcej w poniedziałkowym Głosie Pomorza.

polecane: Flesz - Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Materiał oryginalny: Premier M. Morawiecki w bytowskim Drutexie (zdjęcia) - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 62

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Aj to były czasy, były były

M
Marian

Żal mi tylko Prezesa Henryka Wirelandu, którego nikt z Warszawy nie odwiedza. Panie Henryku, gdzie te czasy jak w latach 90 do Koszalina do Pana przyjeżdżali ministrowie i wiceministrowie z Warszawy.

M
Marian

Pani Leszku tej Pani która powiedziała że się jej dobrze pracuje powinna dostać dodatkową premię.

F
Fota

Tak coś takiego w Bytowie. Przecież oni tacy POrządni. Uczciwi. Prawi. Najlepsi.

G
Gość

a czy ktoś wie czy wogóle i gdzie się mieści bytowska ferma troli???

G
Gość

Brawo Panie Premierze

E
Edek bez kredek
2019-08-25T12:07:15 02:00, wicher:

Świetnie, że Morawiecki tak wychodzi do ludzi i odwiedza kolejne miejsce ważne dla polskiego przemysłu

2019-08-25T12:20:30 02:00, Edek bez kredek:

Jeździ po prywatnych firmach, żeby powiedzieć im ze od 2020, będą już płacić 1500 zl danin na ZUS od pracownika, to sie nazywa świetna reklama dla pracodawców :D

2019-08-25T22:11:21 02:00, Gość:

Ty jesteś zwykły cham, nie masz szacunku nawet do zacnych ludzi.Dla ciebie to jest Pan Premier Mateusz Morawiecki, głupcze , nie Morawiecki, prostaku.Skąd ty to wszystko wiesz ?, czy Pan Premier z tobą rozmawiał ? , a może przepisałeś sms-a przysłanego przez Brejzę, który ma za zadanie PO-niżać wyznaczone osoby z PO-lecenia Schetyny z POKO.

Kolego głupi, nigdy nie głosowałem na Po, tym bardziej za Pisem, to ze swoją twarzą mógłbyś reklamować wazeline w każdym sklepie, ale ten zacny Pan kazał ci zapieprzac za miskę ryżu, więc tyle ci się należy za ta smieszna robotę.... Obok Sosnowca nawet walneli nowy asfalcik dla zacnego Pana, żeby mógł dostać sie do pola kukurydzy, Gierek musi się w grobie z brechu przewracać...

G
Gość
2019-08-25T15:54:51 02:00, Gość:

a mi tam dobrze za tego rządu - najlepszy po 1990. Od PIS-u dostałem taką podwyżkę jak nigdy dotąd. Robię w wojsku, służę dla Ojczyzny i mam 6344 zł netto

2019-08-25T21:55:49 02:00, Gość:

Większość Polaków jest takiego samego zdania jak Ty. Dziękujemy Panie Premierze, pozdrawiamy oraz życzymy dużo zdrowia.Ciężko Pan pracuje.

Jeżdzi po Polsce za nasze pieniądze i robi sobie kampanię wyborczą. Zwykły drewniany, krzywousty łgarz pinokio

G
Gość
2019-08-25T12:07:15 02:00, wicher:

Świetnie, że Morawiecki tak wychodzi do ludzi i odwiedza kolejne miejsce ważne dla polskiego przemysłu

2019-08-25T12:20:30 02:00, Edek bez kredek:

Jeździ po prywatnych firmach, żeby powiedzieć im ze od 2020, będą już płacić 1500 zl danin na ZUS od pracownika, to sie nazywa świetna reklama dla pracodawców :D

Ty jesteś zwykły cham, nie masz szacunku nawet do zacnych ludzi.Dla ciebie to jest Pan Premier Mateusz Morawiecki, głupcze , nie Morawiecki, prostaku.Skąd ty to wszystko wiesz ?, czy Pan Premier z tobą rozmawiał ? , a może przepisałeś sms-a przysłanego przez Brejzę, który ma za zadanie PO-niżać wyznaczone osoby z PO-lecenia Schetyny z POKO.

G
Gość
2019-08-25T12:07:15 02:00, wicher:

Świetnie, że Morawiecki tak wychodzi do ludzi i odwiedza kolejne miejsce ważne dla polskiego przemysłu

2019-08-25T14:23:51 02:00, Spiepszajdziadu:

Pinokio jeździ po Wolsce i gada co to on nie zrobi dla danego miasta. Koszalin dziekuje za nowy dworzec oczywiście w cudzysłowiu. Jego słowa w g..no się zamieniają.

Jesteś złośliwy, nienawiść ci się z butów wylewa jak twoim przodkom kołchozniana słoma z butów wyłaziła, taki masz rodowód.

G
Gość
2019-08-25T15:54:51 02:00, Gość:

a mi tam dobrze za tego rządu - najlepszy po 1990. Od PIS-u dostałem taką podwyżkę jak nigdy dotąd. Robię w wojsku, służę dla Ojczyzny i mam 6344 zł netto

Większość Polaków jest takiego samego zdania jak Ty. Dziękujemy Panie Premierze, pozdrawiamy oraz życzymy dużo zdrowia.Ciężko Pan pracuje.

G
Gość
2019-08-25T12:08:46 02:00, matik:

Sam chciałbym żeby premier odwiedził moje miejsce pracy bo bardzo go cenie i chętnie bym z nim porozmawiał

2019-08-25T14:59:14 02:00, Kasia:

I loda byś mu zrobił,a on by Ci coś jeszcze obiecał. Wariat jesteś Tomeczku😀

W Polsce najlepszym specjalistą od robienia LODA jest Radek Sikorski z rządu totalitarnego Tuska. ON zrobił LASKĘ OBAMIE, to taka Sikorskiego "MURZYŃSKOŚĆ".

G
Gość

a mi tam dobrze za tego rządu - najlepszy po 1990. Od PIS-u dostałem taką podwyżkę jak nigdy dotąd. Robię w wojsku, służę dla Ojczyzny i mam 6344 zł netto

G
Gość
2019-08-24T19:27:07 02:00, Gość:

Spieszcie się z tymi zaproszeniami, bo niedługo pozostaną wam widzenia.😂

tak, tak bedą widzenia - dla tuska i kopacz

K
Kasia