Prasówka 4.02.2023 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 3.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „TU MĘŻCZYŹNI ŻYJĄ NAJKRÓCEJ. To 25 miejscowości w Polsce, gdzie panowie umierają przed 70. rokiem życia. Zaskoczeni? SPRAWDŹCIE LISTĘ”?

Prasówka 4.02: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 TU MĘŻCZYŹNI ŻYJĄ NAJKRÓCEJ. To 25 miejscowości w Polsce, gdzie panowie umierają przed 70. rokiem życia. Zaskoczeni? SPRAWDŹCIE LISTĘ

W Polsce kobiety żyją średnio o około 8 lat dłużej od mężczyzn! Zaskoczeni? Cóź, wiele czynników na to wpływa. Według danych GUS, przeciętna długość życia mężczyzny wynosi 71,7 lat, a kobiet – 79,6. W GALERII ZOBACZYSZ 25 MIAST I POWIATÓW W POLSCE, W KTÓRYCH MĘŻCZYŹNI ŻYJĄ NAJKRÓCEJ. Tam nie dożywają nawet 70! PODAJEMY ŚREDNIĄ OSIĄGANEGO WIEKU. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ/PRZESUŃ KURSOR W LEWO.

Nie przegap promocji!

📢 Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Zobacz luksusowe wnętrza domu aktorki. Zajrzyj do willi gwiazdy serialu „M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem Bartkiem Wróblewskim i synem mieszka w luksusowym domu jednorodzinnym nieopodal stolicy. Popularna aktorka wybrała tę lokalizację nieprzypadkowo. Willa Małgosi Kożuchowskiej jest otoczona lasem, co sprzyja relaksowi po intensywnej pracy na planie filmowym i w teatrze. Zobacz, jak wygląda dom gwiazdy, która stała się rozpoznawalna za sprawą roli Hanki Mostowiak w popularnym serialu „M jak miłość".

📢 Zobacz czy pamiętasz te rzeczy i sceny z PRL-u i początku lat 90.? Wiele osób wspomina ten okres z nostalgią!

Dorastałeś w czasach PRL-u albo na początku lat 90.? Jeśli tak, to na pewno pamiętasz jak wtedy wyglądały ulice, sceny z życia a tym bardziej zwykłe przedmioty codziennego użytku.

Prasówka 4.02: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Waloryzacja emerytur w 2023 r. Tak mają wyglądać świadczenia. O ile wzrosną emerytury? 03.02.2023

W marcu czeka nas waloryzacja emerytur. Rada Ministrów przyjęła kluczową ustawę dla waloryzacji emerytur w 2023 r. Podwyżki wyniosą minimum 250 złotych. Na naszej stronie sprawdzisz, o ile urośnie Twoja emerytura. Zobacz najnowsze wyliczenia.

📢 Te produkty mogą zagrażać zdrowiu i życiu. Biedronka, Lidl, Żabka i inne sieciówki wycofują je ze swoich półek 03.02.2023

Robisz zakupy w Lidlu, Biedronce, Żabce czy innych sieciowych marketach? Główny Inspektorat Sanitarny wydał nowe oświadczenia dotyczące wycofania ze sprzedaży produktów, które nie spełniają norm i mogą zaszkodzić życiu i zdrowiu konsumentów. Lista jest długa. Zobacz, jakie produkty zostały wycofane przez GIS z takich sklepów jak Lidl, Biedronka, Żabka czy Auchan. Tych produktów ze względu na nasze zdrowie nie powinniśmy spożywać. Wywal je natychmiast lub zażądaj zwrotu pieniędzy. Które produkty wycofano? Sprawdź na naszej liście.

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Jakie są znaczenia imion? 03.02.2023

Nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Pamiętajcie, że alkohol szkodzi zdrowiu i jest tylko dla osób pełnoletnich!

📢 Takie monety i banknoty PRL są dziś warte krocie! Masz takie stare pieniądze - możesz zostać bogaty [4.02.2023]

Banknoty i monety z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej dla kolekcjonerów są wiele warte. Okazuje się, że dziś można zarobić na nich duże pieniądze. Sprawdź, czy masz w domu stare pieniądze i zobacz w naszej galerii, na ile są wyceniane.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [4.02.2023]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 roku w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Te samochody kradną w Polsce najczęściej. Ważne informacje dla kierowców, masz takie auto? Te marki samochodów lubią złodzieje 02.02.23

Takie samochody są kradzione najczęściej. Specjaliści Analitycy z IBRM Samar przyjrzeli się raportom Centralnej Ewidencji Pojazdów. Wynika z nich jasno jakie auta w 2022 roku najczęściej padały łupem złodziei w Polsce. Które marki aut znikają najczęściej? Jakie roczniki są najbardziej popularne wśród złodziei samochodów? Wszystkie te informacje zawiera raport za 2022 rok. Oto lista samochodów, które były kradzione najczęściej.

📢 500 plus na kota i psa. Oto zasady przyznawania dodatku dla właścicieli zwierząt. To trzeba zrobić aby dostać 500 plus na zwierzaka 3.02.23

Samorządy przyznają świadczenia do 500 zł na opiekę nad zwierzakiem. Masz w domu kota albo psa? Możesz dostać nawet 500 zł. Oto zasady jak można otrzymać 500 plus na kota lub psa w ramach dofinansowania od samorządu. Na co można wydać 500 plus na zwierzaka? Takie są zasady przyznawania i wydawania pieniędzy z 500 plus na kota albo psa. Sprawdziliśmy gdzie trzeba się udać i kto może otrzymać dodatkowe 500 zł na swojego czworonożnego przyjaciela.

📢 500 plus dla małżeństw. Te małżeństwa dostaną dodatek w wysokości 500 zł. Jakie są warunki aby otrzymać 500 plus dla małżeństw? 03.02.23

Projekt 500 plus dla małżeństw? Projekt zapewniający małżeństwom dodatkowe pieniądze ma już dwa lata. W tym czasie ustawa, która przewidywałaby dodatkowe pieniądze dla małżonków nie weszła w życie. W 2022 roku jednak petycja obywatelska w sprawie dodatku małżeńskiego skierowana została do Komisji do Spraw Petycji. W kwietniu natomiast termin rozpatrzenia został wydłużony. Autorami petycji jest małżeństwo z 50 letnim stażem, które nagrodzone zostało medalem za długoletni staż małżeński. Czy dodatek w wysokości 500 zł dla małżeństw wejdzie w życie?

📢 Te osoby nie muszą już płacić abonamentu RTV. Duże zmiany w 2023 roku. Sprawdź czy musisz go opłacać 03.02.23

Ustawa o abonamencie RTV mówi jasno, że abonament płacić musi każdy kto posiada odbiornik zarówno telewizyjny jak i radiowy. Opłacie podlegają także radia samochodowe. W zasadzie każdy, kto nie opłaca abonamentu RTV podlega karze. Sprawdzić mogą nas pracownicy Poczty Polskiej. Kontrolowane są domu i mieszkania Polaków. Ustawa przewiduje także, że są osoby które są zwolnione z płacenia abonamentu RTV. Kto nie musi płacić abonamentu?

📢 LOTTO WYNIKI 03.02.2023 r. Liczby Eurojackpot, Lotto, numery duży lotek, Multi Multi, Kaskada. Losowanie Lotto z 03.02.2023 na żywo

Lotto wyniki 03.02.2023 r.! Czy losowania w piątek, 03.02.2023 okażą się dla Ciebie szczęśliwe? Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 03.02.2023 r. Zobacz wyniki LOTTO z 03.02.2023 r.!

📢 Dramat mieszkanki Lęborka. Miasto zrobiło ogólnodostępny dojazd obok jej posesji. Kobieta walczy z urzędem w sądzie

Mieszkanka Lęborka twierdzi, że od kiedy miasto zamieniło drogę dojazdową przy jej posesji w ogólnodostępną, samochody wjeżdżające na podwórko pod jej oknem niszczą nie tylko jej nieruchomość, ale także zakłócają spokój. Kobieta chce, by magistrat ponownie zamknął ogólnodostępny wjazd, a dla niej ustanowił służebność drogi koniecznej.

📢 Śnieżyca sparaliżowała lotnisko w Gdańsku. Loty są opóźnione lub odwołane. Sprawdźcie, co działo się w piątek 03.02.2023 r.

W piątek 03.02. warunki pogodowe w Trójmieście znacznie się pogorszyły. Sytuacja atmosferyczna spowodowała, że lotnisko w Gdańsku było zmuszone do odwołania lub przekierowania niektórych lotów.

📢 Paraliż na drogach w Trójmieście. Kolizje i wielogodzinne utrudnienia. Tak prezentowała się sytuacja na drogach 03.02.2023 r.

Nagłe załamanie pogody w piątek 03.02. spowodowało paraliż w ruchu drogowym zarówno w Trójmieście, jak i na jego obrzeżach. Na trasie S6 doszło do dwóch kolizji. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin

📢 Zimowy paraliż na pomorskich drogach! Kolejne utrudnienia na trasie S6 na odcinku Luzino-Szemud. Piaskarka wypadła z drogi

Kolejne utrudnienia na trasie S6 na odcinku Luzino-Szemud. Piaskarka wypadła z drogi. Możliwe są nawet kilkugodzinne opóźnienia!

📢 Intensywne opady śniegu na Pomorzu. Tak wyglądało 03.02.2023. Zima wróciła do województwa pomorskiego. Zobaczcie zdjęcia

W piątek 3 lutego na Pomorzu nie brakowało intensywnych opadów deszczu i śniegu. Biały puch można było dostrzec nie tylko w Gdańsku, ale także w innych miejscach w naszym województwie. Zobaczcie zdjęcia i WIDEO.

📢 Wypadek na drodze S6 pod Luzinem. Dwie ciężarówki zablokowały przejazd

W piątek 3.02.2023 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek na trasie S6 pod Luzinem. Na miejscu jest straż pożarna.

📢 Potrawy z PRL, które jadaliśmy codziennie. Skusicie się teraz na takie dania? [PRZEPISY]

Chleb moczony w jajku i mleku smażony na rozgrzanym tłuszczu, kotlety z mortadeli, paprykarz szczeciński, blok czekoladowy, szyszki z ryżu preparowanego, kotlety z jajek, zupa szczawiowa… To niewątpliwie dania z PRL, którymi zajadaliśmy się codziennie. Zapraszamy Was na sentymentalną podróż w czasie. Kliknijcie w galerię i zobaczcie przepisy na dania i potrawy z PRL, które warto zrobić, by przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i młodości.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Zaginięcie Iwony Wieczorek. Wracają zeznania Krzysztofa K. Czy kolega, który opowiadał mu o morderstwie, mówił prawdę?

Iwona Wieczorek miała być zgwałcona, następnie uduszona i zakopana w pobliżu działek - taką wersję zdarzeń miał opowiedzieć powiązanemu z półświatkiem przestępczym Krzysztofowi K. jego znajomy. Co stało się z kobietą? Czy ta historia może być prawdziwa?

📢 57-latek spożywał alkohol w miejscu publicznym. Okazało się, że jest poszukiwany

W czwartek 2 lutego spożywanie alkoholu w miejscu publicznym poskutkowało aresztowaniem gdańszczanina. 57-letni mężczyzna pił piwo koło sklepu. Po interwencji policji okazało się, że jest poszukiwany.

📢 Tak wygląda z bliska Cukrownia w Pruszczu Gdańskim. Największy zabytek miasta z bliska już niebawem może zmienić swoje oblicze! ZDJĘCIA

Cukrownia w Pruszczu Gdańskim - wielu mieszkańców Pomorza widzi ją każdego dnia z okna pociągu, inni znają z bliska, dzięki powstałej w ubiegłym roku "Cukrotece". Są też tacy, którzy spędzili tu wiele lat swojej pracy. Budynki pruszczańskiej cukrowni wciąż robią ogromne wrażenie. Już niedługo największy miejski zabytek może zostać zupełnie odmieniony. Na jego terenie powstać ma duża centrotwórcza inwestycja. Prezentujemy ten wyjątkowy zabytek z bliska!

📢 Głośne śluby w show-biznesie i sporcie. Liczni goście na weselach celebrytów i sławnych zawodników ZDJĘCIA

Celebryci i sportowcy chętnie chwalą się zdjęciami ze ślubów i wesel w mediach społecznościowych. Są tacy, którzy zapraszają licznych gości, inni wolą kameralne klimaty. Obejrzyjcie zdjęcia ze ślubów i wesel znanych postaci show biznesu w galerii. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Małysz, Radwańska, Lewandowski, Stoch, Zmarzlik - tak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu ZDJĘCIA

Majątki mają ogromne, więc przy urządzaniu swoich domów i apartamentów nie muszą się liczyć z każdym groszem. Sprawdziliśmy, jak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu. W naszej GALERII zobaczycie, jak czują się w domowych pieleszach Agnieszka Radwańska, Adam Małysz, Robert Lewandowski (w Monachium i przy Złotej 44 w Warszawie), Bartosz Zmarzlik, Joanna Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Kamil Stoch oraz inni sławni zawodnicy. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Efekt morza da o sobie znać w najbliższych godzinach. Czym jest to zjawisko atmosferyczne?

Opady śniegu wystąpią w piątek 3 lutego oraz sobotę 4 lutego. Na wybrzeżu Zatoki Gdańskiej będziemy mieli do czynienia z tzw. efektem morza. Kierowcy muszą się przygotować na możliwe utrudnienia.

📢 Najciekawsze premiery Disney Plus – luty 2023. Kultowe anime, film Marvela i coś dla fanów tajemniczych morderstw. Mocny miesiąc

Po dość ciekawym styczniu nadszedł luty 2023 roku w Disney Plus i jest lepiej niż dobrze. Wśród premier w tym miesiącu każdy znajdziecie coś dla siebie, od anime i jednego z najgłośniejszych filmów Marvela, po sercowe rozterki i zagadki tajemniczych morderstw. Sprawdźcie sami. Oto premiery Disney Plus na luty 2023.

📢 Ramówka Polsatu na wiosnę. Na kogo postawi Polsat w 2023 roku? Zobacz zdjęcia gwiazd!

Konferencja ramówkowa Polsatu za nami! Wiemy, na jakie gwiazdy będzie stawiała telewizja wiosną 2023 roku! Czy możemy spodziewać się jakichś dużych zaskoczeń? Zobaczcie, jak prezentują się na ściance!

📢 Lata 80. są wiecznie żywe. Za co kochamy tamtą epokę? Sprawdź, czy pamiętasz kultowe przedmioty z lat 80.

Lata 80. do dzisiaj stanowią wielką inspirację dla projektantów. Podczas gdy w przemyśle modowym królowały neonowe barwy, błyszczące dodatki i lycra, świat gadżetów zawojowały: kasety VHS, walkman i komputery Commodore. Przypominamy, jaki sprzęt cechował kultowe lata osiemdziesiąte.

📢 Te filmy kręcono w Sopocie. W których produkcjach widać kurort? Sopot w kadrze

Po ostatnim sukcesie filmu "Jak pokochałam gangstera" przypominamy, że "perła Bałtyku" inspirowała twórców filmowych już od dawna. Sopockie molo i plażę można było oglądać zarówno na wielkim, jak i małym ekranie jeszcze w wersji czarno-białej. Tu też rozgrywała się akcja wielu głośnych i kultowych komedii romantycznych. Przypominamy niektóre filmy i seriale, których akcja dzieje się w Sopocie i zachęcamy do oglądania!

📢 Lechia Gdańsk potępia transparenty w meczu z Wisłą Płock. "Nie możemy pozostać obojętni"

Lechia Gdańsk opublikowała komunikat w związku z transparentami, jakie pojawiły się na trybunach podczas meczu z Wisłą Płock. Do incydentu doszło w niedzielę (29.01) w trakcie pierwszego spotkania w 2023 roku.

📢 Laboratorium mefedronu pod Prabutami. Akcja służb doprowadziła do likwidacji nielegalnej produkcji. Zatrzymano dwie osoby | WIDEO, FOTO

W niepozornym Raniewie pod Prabutami produkowano mefedron. W szopie jednego z domów mieściło się całe laboratorium z trzema liniami produkcyjnymi. Funkcjonariusze CBŚP i KSP doprowadzili do likwidacji nielegalnego procederu. Zatrzymano dwie osoby, a okoliczności śledztwa wyjaśnia Prokuratura Regionalna w Gdańsku.

📢 Murale Arki Gdynia zachwycają! Które są najbardziej efektowne? Murale kibiców żółto-niebieskich na całym Pomorzu! | ZDJĘCIA

W Arce Gdynia zakochani są mieszkańcy wszystkich, gdyńskich dzielnic i wielu innych, pomorskich miast. Widać to dokładnie na murach, płotach i budynkach. Najdłuższy w Polsce, żółto-niebieski mural, mierzący kilkaset metrów, znajduje się na ul. Podgórskiej na Obłużu. Także jednak inne, nie tylko w Gdyni, lecz także m.in. w Tczewie, Redzie, czy Helu, są efektowne.

📢 Alarm w wielu sklepach - najnowsze ostrzeżenia GIS. Tego już nie kupisz w Biedronce, Lidlu i innych marketach

Najnowsze ostrzeżenia GIS - te produkty zostały wycofane ze sklepów. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Kościoły w Gdyni. Który z nich jest najładniejszy? Gdzie jest ich najwięcej? O której godzinie odprawiane są msze święte? ZDJĘCIA

W Gdyni wierni mają do wyboru kilkadziesiąt kościołów w ponad dwudziestu dzielnicach miasta. Można do nich przyjść, pomodlić się, a przede wszystkim brać udział w mszach świętych. Sprawdźcie, w jakie dni i o których godzinach odbywają się nabożeństwa.

📢 Zachwycające zakątki Gdyni! Widzieliście je wszystkie? Wybierzcie się na spacer w te miejscówki! Orłowo, Śródmieście, Oksywie! 3.02.2023

Oto atrakcje w Gdyni! Choć Gdynia w porównaniu do swoich sąsiadów, Gdańska, czy Sopotu, jest miastem młodym, nie brakuje w niej ciekawych miejsc, urokliwych zakątków i atrakcji turystycznych. Niektóre są unikatowe w skali nie tylko Trójmiasta, ale nawet całego regionu i kraju. Podpowiadamy mieszkańcom i turystom, gdzie warto wybrać się na spacer.

📢 To najbardziej fartowne kolektury na Pomorzu! Odwiedzający je wygrali fortunę w Lotto i stali się milionerami! | 3.02.2023

W ostatnich przeszło dwudziestu latach na Pomorzu nie brakowało olbrzymich wygranych w Lotto. W licznych miastach i miejscowościach w naszym regionie wielokrotnie trafiano szóstkę. Skutkowało to wygranymi, przekraczającymi grubo ponad milion złotych. Zerknijcie w zestawienie!

📢 Tak mieszka Dawid Kubacki. Zobacz komfortowy dom skoczka na Podhalu. Jak mieszka Dawid Kubacki i jego piękna żona?

Dawid Kubacki to lider Pucharu Świata w skokach narciarskich oraz szczęśliwy mąż i tata. Już w ten weekend będziemy śledzić jego kolejne poczynania na mamuciej skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf. Zajrzyj do domu ulubionego skoczka Polaków. Sprawdź, jak mieszka Dawid Kubacki z żoną i córkami. Zobacz, góralski dom uznanego sportowca na Podhalu.

📢 Kondolencje. Co taktownie powiedzieć rodzinie zmarłego? Jak złożyć kondolencje? Jak je napisać? - pożegnanie, nekrologi [SMS, DRUK, LIST]

Kondolencje, jak je składać? Co powiedzieć rodzinie zmarłego? Zobacz konkretne przykłady. Jak taktownie złożyć kondolencje po śmierci bliskiej osoby.

📢 Najlepsze życzenia na urodziny. Jak napisać życzenia urodzinowe? Czego życzyć? Co napisać na urodziny? Zabawne SMS i wierszyki

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby i nie masz pomysłu na życzenia? Pomożemy ci! Sprawdź najciekawsze, śmieszne życzenia urodzinowe. Zobacz też wierszyki i smsy urodzinowe.

📢 Osoby o tych imionach są najbardziej złośliwe. Sprawdź, kto jest na liście. Jakie jest znaczenie twojego imienia? 3.02.2023

Te osoby uchodzą za najbardziej złośliwe. Imiona nie zostają nam nadane przypadkowo. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne. Kryje się za nimi wiele przypisanych cech i predyspozycji. Ezoteryków od dawna interesuje związek imion ludzi z ich predyspozycjami. Osoby o tych imionach są najbardziej złośliwe. Sprawdź listę!

📢 Oto najmądrzejsze rasy kotów. Ich inteligencja potrafi zaskakiwać. Sprawdź jakie koty znalazły się na liście! 3.02.2023

Które rasy kotów według ekspertów są najmądrzejsze? Sprawdź listę! Czym cechuje się kocia inteligencja? Oto najmądrzejsze rasy kotów. Ich inteligencja potrafi zaskakiwać. Zastanawiasz się nad adopcją kota? W galerii znajdziesz krótki opis każdej rasy. Nie podlega wątpliwości, że koty to indywidualiści. Sprawdź ich inne cechy charakteru.

📢 Te psy są najmądrzejsze! Eksperci stworzyli ranking najmądrzejszych ras psów. Nauczenie nowej komendy zajmuje im mniej niż pięć prób 3.02.23

Piękne, wierne i kochające psy mają różne osobowości i predyspozycje. Zastanawiasz się nad adopcją szczeniaka? Sprawdź, jakie rasy psów są najmądrzejsze. Z nimi nie będziesz miał problemów w nauce nowych komend i sztuczek. Nauczenie się nowej komendy może zająć mniej niż pięć prób. Jakie psy znalazły się w czołówce? Sprawdź!

📢 Skoki NA ŻYWO. WILLINGEN 3.02.2023 r. WYNIKI, KLASYFIKACJA. Puchar Świata 2022/23. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream online?

Skoki narciarskie na żywo 2022/2023. Terminarz, tabela + aktualne WYNIKI ONLINE. Śledźcie na bieżąco wyniki polskich skoczków! 5 listopada w Wiśle się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Sprawdzajcie wyniki wszystkich konkursów i klasyfikację generalną Pucharu Świata. Za nami konkursy w Bad Mitterndorf. Przed nami kolejne zawody w Willingen (3-5.02.2023 r.).

📢 Skoki NA ŻYWO. WILLINGEN 3.02.2023 r. Wyniki, klasyfikacja. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream online w internecie?

Skoki narciarskie na żywo 2022/2023. Terminarz, tabela + aktualne WYNIKI ONLINE. Śledźcie na bieżąco wyniki polskich skoczków! 5 listopada w Wiśle rozpocznie się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Puchar Świata 2022/2023 zakończy się 2 kwietnia 2023 roku w Planicy. Sprawdźcie kalendarz zawodów, wyniki wszystkich konkursów i klasyfikację końcową Pucharu Świata. Za nami konkursy w Bad Mitterndorf. Przed nami kolejne zawody w Willingen (3-5.02.2023 r.).

📢 Skoki narciarskie WILLINGEN NA ŻYWO 3.02.2023 r. WYNIKI. Zaczynamy rywalizację. Gdzie oglądać w TV i stream w internecie? Wyniki, relacja

Skoki narciarskie WILLINGEN WYNIKI na żywo. Puchar Świata w Willingen 3-5.02.2023 r. Gdzie oglądać konkursy Pucharu Świata w Willingen w skokach narciarskich w telewizji i internecie? Gdzie znaleźć darmowy stream online z konkursów Pucharu Świata? Skoki live w TV i internecie. Szczegółowe informacje o nowym sezonie w skokach narciarskich! Sprawdźcie wyniki z konkursów w Willingen.

📢 LOTTO WYNIKI 02.02.2023 r. Liczby Lotto, Lotto Plus, numery duży lotek, Multi Multi, Kaskada. Losowanie Lotto z 02.02.2023 na żywo

Lotto wyniki 02.02.2023 r.! Czy losowania w czwartek, 02.02.2023 okażą się dla Ciebie szczęśliwe? Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 02.02.2023 r. Zobacz wyniki LOTTO z 02.02.2023 r.!

📢 Debata niepokoju wokół Fali w Radzie Miasta. Idea wykolejona i źle sprzedana?

W czwartek (02.02) debatowano w Radzie Miasta Gdańsk na temat rozwiązań dotyczących nowego systemu komunikacji miejskiej Fala. Ten miał wejść w życie na Pomorzu już 1 kwietnia i wprowadzić liczne zmiany do transportu publicznego. Od ogłoszenia tych modyfikacji nie brakowało jednak głosów krytyki, stąd z inicjatywy radnych Prawa i Sprawiedliwości miał miejsce panel dyskusyjny.

📢 Rolnicy z powiatu bytowskiego boją się wilka. Sugerują, że zaatakował człowieka

Makabryczne zdjęcia szczątków ludzkich pozbawionych wnętrzności, rozszarpanych przez jakieś zwierzęta, rozsyłają sobie myśliwi i rolnicy z powiatu bytowskiego. Sugerują, że wilk zaatakował człowieka i go zjadł. Jak ustaliliśmy, zdjęcia są autentyczne, znaleziono też szczątki człowieka. Postępowanie prowadzi prokuratura w Przemyślu.

📢 Zuzanna Niziołek z Sopotu zwyciężyła w konkursie podczas Cavaliady! [ZDJĘCIA]

W dniach 2-5 lutego w Ergo Arenie odbywają się międzynarodowe zawody jeździeckie Cavaliada. W Sopocie jest to już druga edycja tego wydarzenia. Poprzednia odbyła się w 2022 roku. 2 lutego, podczas konkursu CSI2, zwyciężyła Zuzanna Niziołek z Sopotu.

📢 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 4.02.2023 r. W jakim składzie zagrają biało-zieloni? Wrócą Jarosław Kubicki i Flavio Paixao?

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. W sobotę (4.02.2023 r.) Lechia Gdańsk zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w meczu PKO Ekstraklasy. Na kogo postawi trener Marcin Kaczmarek? Czy do gry wrócą zawodnicy, których brakowało w poprzednim meczu? Sprawdźcie przewidywany skład Lechii Gdańsk na mecz z Górnikiem Zabrze.

📢 Najbardziej niezwykłe zamki w Polsce. TOP 11 tajemnic i ciekawostek. Gdzie leży polski Tadż Mahal, w którym zamku grozi klątwa konia?

Polska jest pełna niezwykłych zamków, a niektóre są tak dziwne, że aż trudno uwierzyć w opowiadane o nich historie. Zebraliśmy dla Was listę 11 najbardziej niezwykłych opowieści, tajemnic i ciekawostek związanych z polskimi zamkami od Bałtyku po podnóże Tatr. Który polski zamek wzorowany był na słynnym Tadż Mahal, gdzie grozi klątwa konia, co zostawił po sobie Kopernik w Olsztynie i czego szukał na Dolnym Śląsku ojciec nazistowskiego programu rakietowego? Poznajcie naszą listę TOP 11 tajemnic i ciekawostek polskich zamków.

📢 Te rzeczy możesz odliczyć od podatku w 2023 r. Sprawdź, ile możesz zyskać i co wpisać do PIT po raz pierwszy. Tak zaoszczędzisz na podatku

Oto rzeczy, które można odliczyć od podatku w 2023 roku. Co wpisać do PIT, zanim oddasz go, żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym? Wiemy, co możesz odliczyć od podatku po raz pierwszy w 2023 roku. Pamiętaj, rozliczenie z podatku rusza 15 lutego 2022 roku!

📢 Modne paznokcie 2023. TOP wzory na paznokcie. Subtelność i lekki błysk rządzą, choć i odważne panie znajdą coś dla siebie. Zobaczcie

Modne paznokcie na 2023 rok zadziwiają swoją różnorodnością. Klasyka - to słowo najlepiej opisujące trendy w manicure na nadchodzący rok. Dołączona jest do niej odrobina magii, a dokładnie - brokatu. Te paznokcie będą hitem. Wybrane przez nas inspiracje paznokciowe jasno pokazują, że najmodniejsze będą subtelne wzory i kolory. Zebraliśmy dla was zdjęcia wzorów, które będą się pięknie prezentować na dłoniach. Sprawdźcie!

📢 Zobacz patodeweloperkę po polsku. Dlaczego doszło do tych absurdów? Na widok tych osiedli złapiesz się za głowę

Patodeweloperkę, czyli absurdalne budynki i osiedla, na których nie da się żyć, można spotkać w całej Polsce. Prezentujemy najbardziej uderzające przykłady osiedli projektowanych bez choćby chwili namysłu nad tym, jak w tych budynkach będzie mieszkało się ludziom. Czy planowane zmiany w prawie ukrócą takie praktyki?

📢 Tak mieszka Piotr Żyła. Zaglądamy do nowej posiadłości skoczka i Marceliny Ziętek. Luksusowy dom Piotra Żyły w polskich górach

Piotr Żyła to popularny sportowiec, który ma rzeszę fanów i lubi brylować w mediach społecznościowych. Kibice na bieżąco śledzą jego sukcesy w Pucharze Świata 2022/2023 w skokach narciarskich. Na co dzień Piotr Żyła mieszka w Ustroniu, gdzie niedawno wybudował piękny dom z basenem. Zobacz, jak się urządził wraz z partnerką, Marceliną Ziętek. Koniecznie zajrzyj do domu Piotra Żyły.

📢 Wycinka drzew pod S6 między Bożympolem Wielkim przez Lębork po Leśnice. Zobacz zdjęcia z drona!

Trwają prace związane z budową drogi ekspresowej S6 od Bożegopola Wielkiego przez Lębork po Leśnice. Dzięki tej inwestycji kierowcy zyskają możliwość szybszego przejazdu w kierunku Trójmiasta. Wartość umowy to ponad 718,6 mln zł. Pierwsze pojazdy pojadą nową trasą w 2025 r. Przed rozpoczęciem budowy trasy należy przygotować teren poprzez wycinkę wszystkich drzew i krzewów, co się obecnie dzieje.

📢 Te osoby czeka dopłata do podatku w 2023 roku. Trzeba pamiętać też o ulgach podatkowych [2.02.2023]

Nie każdy lubi coroczne rozliczenie z urzędem skarbowym. Wiadomo, gdy do podatku trzeba dopłacić nie śpieszy nam się z rozliczeniem. Warto jednak pamiętać, że nawet jeśli musimy dopłacić do podatku możemy sprawdzić, czy nie przysługuje nam ulga podatkowa która zmniejszy dopłatę. Sprawdźcie, kto musi dopłacić do podatku w 2023 roku i czy nie jesteście na tej liście.

📢 FC Barcelona - Sevilla NA ŻYWO 5.02.2023 r. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream w internecie? Wynik meczu, online, relacja

FC Barcelona - Sevilla NA ŻYWO. FC Barcelona zagra w niedzielę (5.02.2023) u siebie z Sevillą w meczu hiszpańskiej La Ligi. Gdzie oglądać mecz FC Barcelona - Sevilla w telewizji i internecie? Sprawdzaj wynik na żywo i online!

📢 Mauritius – afrykańska perła na Oceanie Indyjskim. ZDJĘCIA

„Najpierw Bóg stworzył Mauritius, a dopiero potem raj - na jego wzór i podobieństwo”. Tak przynajmniej twierdził amerykański pisarz i podróżnik, Mark Twain… Ale jest to spostrzeżenie ze wszech miar prawdziwe. Bo ta niewielka zielona wysepka, zagubiona gdzieś w turkusie oceanu, rzeczywiście dostarcza rajskich doznań.

📢 Obrońca Stefana W. złożył wniosek o kolejną opinię biegłych psychiatrów

Stefan W., oskarżony o zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, był już trzykrotnie badany przez biegłych psychiatrów. Mimo to, jego obrońca złożył właśnie wniosek o kolejną, czwartą już opinię - dowiedziała się PAP w sądzie.

📢 „Znachor” obsada po latach. Tak zmienili się Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Piotr Fronczewski, Artur Barciś i inni

„Znachor” to niekwestionowany hit filmowy, który cieszy się wśród widzów szczególną popularnością zwłaszcza w dniu Wszystkich Świętych. W dziele Jerzego Hoffmana wystąpiła cała plejada gwiazd, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Jak bardzo zmienili się bohaterowie „Znachora” od 1982 roku? Sprawdźcie!

📢 Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u

Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z obrotową tarczą czy kultowa farelka to gadżety, które królowały w polskich domach w latach 70., 80. i 90. XX wieku. Wiele osób wspomina je z wielkim sentymentem i znowu po nie sięga. Niektóre z nich możemy zdobyć w sieci, a część kultowych przedmiotów z PRL-u osiąga na aukcjach zawrotne ceny. Przypomnij sobie lub poznaj te niepowtarzalne gadżety. Sprawdź, może znajdziesz te perełki z dawnych lat w piwnicy, na strychu lub w pawlaczu u wujka.

📢 Tak zmieniła się Beata Kozidrak. Wokalistka Bajm opowiedziała o nowej płycie. Sprawdźcie, co napisała na Instagramie

Beata Kozidrak, w jednym z postów na Instagramie, opowiedziała o nowej płycie. Zdobyła się na szczere słowa. Z tej okazji przypominamy, jak zmieniała się wokalistka zespołu Bajm. Zobaczcie galerię zdjęć.

📢 LOTTO WYNIKI 01.02.2023 r. Liczby Lotto, Lotto Plus, numery duży lotek, Multi Multi, Kaskada. Losowanie Lotto z 01.02.2023 na żywo

Lotto wyniki 01.02.2023 r.! Czy losowania w środę, 01.02.2023 okażą się dla Ciebie szczęśliwe? Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 01.02.2023 r. Zobacz wyniki LOTTO z 01.02.2023 r.!

📢 Tak zmienił się Rafał Brzozowski, który w nowym wywiadzie nawiązał do swojego rozstania. Zobaczcie galerię zdjęć

Rafał Brzozowski w nowym wywiadzie opowiedział o rozstaniu. Zdobył się na szczere słowa i powiedział, jakiego błędu nie zamierza już popełniać. Sprawdźcie, co wyjawił.

📢 Najlepszy cosplay z Wiedźmina. Geralt, Ciri i inne postacie wyglądają spektakularnie. Zobacz sam

Kto nie chciałby choć na chwilę przeobrazić się w ulubionego bohatera? Oto ludzie, którzy to zrobili i w tym przypadku postawili na markę Wiedźmin. Trzeba przyznać, że re kostiumy i charakteryzacje wyglądają wprost niesamowicie. Zajrzyjcie do nas i zobaczcie najlepszy cosplay z Wiedźmina. Zapraszamy

📢 Największa liczba pobrań narządów od zmarłych dawców w szpitalu w Wejherowie! "Jeden dawca może uratować 7 istnień"

W szpitalu w Wejherowie w 2021 roku pobrano od 16 dawców rzeczywistych aż 49 narządów. Taki wynik uplasował Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy na drugim miejscu w ogólnopolskim zestawieniu. - Jeden dawca może uratować lub zmienić standard życia aż 7 osobom - mówi lek. Izabela Grabowska z Oddziału Anestozjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie.

📢 Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku zostanie zamknięty. Powodem prace serwisowe

W weekend, z 4 na 5 lutego 2023 roku będą trwały prace serwisowe w Tunelu pod Martwą Wisłą. W trakcie działań zostaną wykonane m.in. przegląd i konserwacja przepompowni tunelowych.

📢 Grażyna Torbicka zawsze modna i stylowa. Zobacz kreacje dziennikarki, które są inspiracją dla wielu dojrzałych kobiet

Grażyna Torbicka to znana dziennikarka, która zachwyca nie tylko swoim intelektem i urodą. Jest również znawczynią trendów w branży beauty i mody. Gdzie się nie pojawi, olśniewa wszystkich swoim wysmakowanym gustem i eleganckimi stylizacjami. Gwiazda lubi prostotę i klasykę, którą łączy z najnowszymi trendami.

📢 Co słychać u dawnych gwiazd modelingu? Kiedyś nie schodziły z wybiegów. Zobacz, jak potoczyły się losy modelek z PRL-u

Moda w PRL-u rządziła się zupełnie innymi prawami niż współczesna. Nie było Instagrama, w a kobiety miały ograniczone możliwości wyjazdu za granicę. Które modelki kształtowały polską branżę modową w czasach PRL-u? Przedstawiamy historie kobiet, które robiły furorę na modowych wybiegach.

📢 Staw na gdańskim Brętowie od lat obumierał. Teraz ma zostać odtworzony!

W Gdańsku Brętowie powróci oczko wodne, które od lat obumierało. Problemem zainteresował się przewodniczący Rady Dzielnicy. W tym roku staw „Góralska” ma przejść podstawowe zmiany w zagospodarowaniu.

📢 Najgorsze lotniska na świecie – wasze wspomnienia. Które porty lotnicze omijać? „Klimatyzacja często nie działa, bałagan do sześcianu"

Porty lotnicze to – według niektórych – pierwsza wizytówka odwiedzanej lokalizacji. Jest w tym ziarno prawdy, bowiem to pierwsze miejsce, z którym mamy styczność po przylocie. Co jeśli okazują się wyjątkowo niekomfortowe? Nasi czytelnicy podzielili się z nami wrażeniami z pobytu na najgorszych, ich zdaniem, lotniskach. Które miejsca negatywne zaskoczyły?

📢 Czołowe zderzenie w Żukowie. Ranna 56-latka została zabrana przez helikopter LPR! 1.02.2023 r. ZDJĘCIA

Do groźnego zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Miszewem a Żukowem w powiecie kartuskim. Samochód osobowy zderzył się z autem dostawczym. Jedna osoba jest ranna. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Więcej informacji wkrótce.

📢 14 najpiękniejszych ulic w Polsce. W tych miejscach poczujecie się jak w Wenecji lub przeniesiecie w czasie do średniowiecza

Polskie miasta skrywają wiele niespodzianek i pięknych zakątków. Są wśród nich ulice, których urok zachwyca zarówno stałych mieszkańców, jak i turystów z Polski i zagranicy. W którym polskim mieście można poczuć się jak w Wenecji lub Amsterdamie? Który zaułek sprawia wrażenie jakby żywcem wyjętego ze średniowiecza? Który deptak jest najdłuższy, gdzie można oglądać najbardziej różnorodną architekturę? Przedstawiamy 14 najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych ulic w polskich miastach.

📢 Zamarzający Bałtyk, oblodzone miasta. Kiedyś to były zimy! Zobacz archiwalne zdjęcia!

Kiedyś silne mrozy oznaczały nie tylko bardziej lub mniej zjawiskowe widoki za naszymi oknami. Oznaczały także ograniczenie handlu oraz codziennej aktywności. Wiele lat temu zamarzający Bałtyk i rzeki stanowiły jednak często możliwość do ożywienia transportu. Wystarczały tylko koń i sanie, a te były znacznie szybsze i tańsze od statku. Z kolei w miastach cykl życia zmieniał się - główną rozrywką stawały się łyżwy i ich wszelkie adaptacje, zaś w XIX wieku popularne stały się narty i sanki rekreacyjne.

📢 Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem. Patrzymy na wózek. Jaki wybrała? Cena robi wrażenie

Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z synem. Uwagę przyciąga luksusowy wózek. Cena robi wrażenie. Sprawdźcie szczegóły.

📢 Nie tylko Dorota Szelągowska i Adam Sztaba. Te gwiazdy także unieważniły ślub kościelny

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba kilka lat temu unieważnili ślub kościelny. Nie oni jedyni. Sprawdźcie, które jeszcze gwiazdy zdecydowały się na podobny krok.

📢 Miejskie nieruchomości w Gdyni za ponad 5 mln zł idą pod młotek. Jakie działki i gdzie można kupić?

Kolejne, miejskie nieruchomości w Gdyni wystawiane są na sprzedaż. Przetargi na ich zbycie odbędą się 2 i 9 lutego. Kupić będzie można pięć działek w kilku różnych dzielnicach. Nieruchomości te warte są łącznie ponad pięć milionów złotych!

📢 Seria kradzieży na terenie drogerii w Pruszczu Gdańskim. Policja poszukuje kilku mężczyzn. Rozpoznajesz ich? ZDJĘCIA

Policja z Pruszcza Gdańskiego poszukuje kilku mężczyzn, którzy mogą być powiązani z kradzieżami, do których doszło pod koniec 2022 r. na terenie jednej z drogerii w mieście. Jeśli rozpoznajesz kogokolwiek ze zdjęć, koniecznie powiadom organy ścigania!

📢 Nielegalna produkcja narkotyków pod Prabutami? Na miejscu pracują funkcjonariusze CBŚ, policji, straży pożarnej. Gmina huczy od plotek!

Co się dzieje w Raniewie, pod Prabutami? Na miejscu niecodzienne zgromadzenie sił i funkcjonariuszy. Pod jednym z domów pojawiła się m.in. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Gdyni. Na miejscu działali także funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego oraz policji. Pod Prabutami huczy od plotek. Czy CBŚ zlikwidowało fabrykę narkotyków?

📢 Pomorze. Historyczny most kolejowy nad Radunią w Niestępowie już wyremontowany. ZDJĘCIA

Zakończył się remont mostu kolejowego w Niestępowie. Cały czas trwają prace na podobnym obiekcie w Rutkach. Ponad stuletnie mosty po odnowieniu mają zapewnić sprawne połączenie Kaszub z Trójmiastem.

📢 Butla z gazem wybuchła w mieszkaniu we Frący (pow. starogardzki). Jedna osoba doznała poparzeń twarzy! 31.01.2023 r. ZDJĘCIA

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wybuchu butli z gazem, która znajdowała się w mieszkaniu. Do wypadku doszło we Frący, w gminie Smętowo Graniczne, we wtorek 31 stycznia po godz. 14.00.

📢 Z ekspedientką trzeba było dobrze żyć. Tak robiło się zakupy w PRL-u. Stojąc w kolejce i licząc na to, że towar jeszcze jest

„W papier mi pani owinie, a nie w gazetę” – apelowała klienta na targowisku, kupując rybę. Mięso, papier toaletowy i słodycze należały do najbardziej pożądanych produktów. Nie dość, że towarów brakowało, to jeszcze żywność była na kartki, a swoje trzeba było odstać w długiej kolejce. Dziś denerwujemy się, czekając 3 minuty do kasy samoobsługowej. Zapraszamy w krótką podróż d lat 60., 70. i 80. XX wieku. Czekoladę rzucili!

📢 MISTRZOWIE ŚLUBU I WESELA Zgłoś swoich kandydatów dla nagród dla najlepszych w branży ślubnej i weselnej

Kto najlepiej zadba o urodę przed ślubem? Który fotograf najpiękniej uwieczni cudowne chwile? Kto przygotuje najpiękniejsze kwiaty? Który lokal jest najlepszy na wesele? Kto upiecze najpyszniejszy tort, a kto przygotuje najsmaczniejsze drinki? W akcji Mistrzowie Ślubu i Wesela najlepszych w branży ślubnej i weselnej wskażą w głosowaniu ci, którzy korzystali z ich usług. Nagrody czekają także na pary - i te jeszcze przed ślubem i te z dużym stażem. Do wygrania mnóstwo nagród i samochód - Citroen C3!

📢 Zlikwidowana linia 21 ponownie wyjedzie na ulice Gdyni i Sopotu? Miasta prowadzą rozmowy

Podczas niedawnych cięć w kursach komunikacji miejskiej w Gdyni z mapy przejazdów w mieście zniknęła linia trolejbusowa 21, która od ponad 75 lat łączyła Sopot z gdyńskim Śródmieściem. Broni w tej sprawie nie zamierzają składać władze kurortu. - Mamy nadzieję, że linię 21 uda się przywrócić - mówi nam Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu.

📢 Gdański salon ślubny Livia. Policja zachęca poszkodowane kobiety do składania zawiadomień

Sprawa gdańskiego salonu ślubnego Livia ma ciąg dalszy. Poszkodowane kobiety przygotowują zawiadomienie o możliwości popełnienia oszustwa. Ponadto, dzięki nagłośnieniu sprawy m.in. przez "Dziennik Bałtycki", policja zaczęła zachęcać byłe klientki salonu do składania zawiadomień.

📢 LOTTO WYNIKI 31.01.2023 r. Liczby Eurojackpot, Lotto, numery duży lotek, Multi Multi, Kaskada. Losowanie Lotto z 31.01.2023 na żywo

Lotto wyniki 31.01.2023 r.! Czy losowania we wtorek, 31.01.2023 okażą się dla Ciebie szczęśliwe? Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 31.01.2023 r. Zobacz wyniki LOTTO z 31.01.2023 r.!

📢 Metamorfoza Katarzyny Dowbor. Prowadząca "Nasz nowy dom" przeszła sporą zmianę. Zobaczcie archiwalne zdjęcia

Katarzyna Dowbor jest prowadzącą "Nasz nowy dom". W jednym z wywiadów zdradziła, ile faktycznie trwa remont mieszkania. Sprawdźcie, co wyjawiła, a także, jak zmieniała się przez lata.

📢 Tak zmienił się Robert Gawliński, który niedawno ponownie się przeprowadził. Na nowych zdjęciach jest nie do poznania. Zobaczcie

Robert Gawliński niedawno ponownie się przeprowadził. Muzyk, który od lat jest związany ze sceną, przeszedł spektakularną metamorfozę. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Szpital Powiatowy w Kartuzach znalazł się w pierwszej dziesiątce placówek w Polsce. Tak wygląda ranking Fundacji Rodzić po Ludzku

Szpital Powiatowy w Kartuzach otrzymał list gratulacyjny od Fundacji Rodzić po Ludzku. Poinformowano w nim, że placówka znalazła się pierwszej dziesiątce rankingu, prowadzonego przez fundację. W głosowaniu wzięły udział kobiety, które w danej placówce wydały na świat swoje dziecko.

📢 Tak wzrosną emerytury w 2023 r. Waloryzacja będzie rekordowo wysoka, świadczenia mogą wzrosnąć o 14,8 proc. KALKULATOR

Tegoroczny wzrost emerytur będzie rekordowy. Wszystko wskazuje na to, że świadczenia pójdą w górę jeszcze bardziej niż prognozowano w ubiegłym roku. Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg szacuje, że waloryzacja w marcu może wynieść co najmniej 14,8 proc.

📢 Tramwaje w Gdyni. To nie żart. Do gdyńskiego portu przypłynął statek z tramwajami z Korei. Pojazdy marki Hyundai mają trafić do Warszawy

Tramwaje w Gdyni. Trolejbusy - tak, ale tramwaje? Takie hasło wprawia w osłupienie chyba każdego, kto zna Gdynię. I tu pojawia się niespodzianka, bo tramwaje w Gdyni są, tylko w porcie. Przypłynęły z Korei i są dedykowane dla miasta Warszawy.

📢 ONA i ON Prześlij zdjęcie do galerii szczęśliwych par. Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze z nich. Do wygrania Citroen C3 i inne nagrody!

Tworzymy galerie szczęśliwych par z Pomorza. 14 lutego, w dniu Święta Zakochanych, przesłane zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Prześlij zdjęcie - to może być piękna niespodzianka dla ukochanej osoby. Możesz też dodać życzenia. Nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze pary, na które czeka mnóstwo nagród, a w finale nagroda główna - piękny i nowoczesny Citroen C3. Zdjęcia zwycięzców trafią na okładkę gazety!

📢 Paweł Adamowicz: córki. Tak dziś wyglądają i tym się zajmują Teresa i Antonina. Wiek, Instagram, zdjęcia. Sprawdźcie, kim są

Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia 2019 roku. Osierocił dwie córki: Antoninę i Teresę. Sprawdziliśmy, ile aktualnie mają lat, czym się zajmują i jak wyglądają.

📢 Netflix - najchętniej oglądane filmy w 2022. Zobacz ranking Netfliksa. TOP 10

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. To tam możemy oglądać najlepsze produkcje kinowe w zaciszu domowym. To zarówno klasyczne filmy, które znamy i kochamy od lat jak i zupełne nowości z całego świata. Zobaczcie, co najchętniej oglądali subskrybenci w 2022 roku.

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Zagłosuj na osoby, które zasłużyły się dla regionu i lokalnej społeczności

W środę, 11 stycznia nasza redakcja ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku! Zagłosuj na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, zasłużyły się dla lokalnej społeczności lub angażowały się w działania charytatywne. Wybierz z nami laureatów spośród utalentowanych twórców, którzy udzielali się w swojej dziedzinie sztuki oraz społeczników, który skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn. Wciąż możesz też zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w swoim mieście lub powiecie.

📢 Tak wyglądają partnerki polskich skoczków. Zobaczcie zdjęcia Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego z ich kobietami GALERIA

Polscy skoczkowie narciarscy osiągają znakomite wyniki. Mają wspaniałych i oddanych kibiców w osobach swoich partnerek, które są pełne uroku. Koniecznie zobaczcie zdjęcia Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i innych polskich skoczków narciarskich z ich partnerkami. Zapraszamy do oglądania.

📢 Pomorze. Ci ludzie mogli należeć do zorganizowanych grup przestępczych. Policja publikuje listy gończe. Oni mogą być niebezpieczni! ZDJĘCIA

Ci ludzie mogą być niebezpieczni! Są poszukiwani przez policję na Pomorzu, bo podejrzewa się ich o działalność w grupach przestępczych. Wielu z nich ma na swoim koncie także inne wykroczenia. Mundurowi publikują listy gończe. Jeśli rozpoznajesz kogokolwiek z nich, koniecznie powiadom służby pod wskazanym numerem telefonu!

📢 Pomorze. Nie mają jeszcze 25 lat, a już szuka ich policja. Dokonywali m.in. rozbojów, kradzieży i włamań. Rozpoznajesz kogoś? Zgłoś to!

Chociaż nie ukończyli jeszcze 25 roku życia, już są poszukiwani przez policję na Pomorzu. Kradzieże, rozboje, włamania czy handel narkotykami. Wielu z nich ma na sumieniu kilka wykroczeń. Mimo młodego wieku wciąż pozostają nieuchwytni dla służb. Publikujemy listy gończe wraz z wizerunkami poszukiwanych. Sprawdź, czy rozpoznajesz któregoś z nich!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Stanisław Żaryn o ruchach prorosyjskich

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie