Pracownicy T-Mobile spełniają świąteczne marzenia potrzebujących

Materiał informacyjny T-Mobile
Mimo tego, że rok 2020 upłynął wielu osobom pod znakiem różnych przeciwności, T-Mobile robi wszystko, aby nadchodzące święta również były magiczne. Aby dodać otuchy w tym trudnym czasie jak największej grupie potrzebujących i poczuć siłę wspólnego działania, operator postanowił zorganizować w tym roku wyjątkową akcję. Tak właśnie powstał pomysł akcji Magenta Dream Makers, dzięki której spełnionych zostanie aż 50 życzeń charytatywnych, które zaproponują pracownicy T-Mobile.

Poza akcjami charytatywnymi, które T-Mobile prowadzi od dawna, magentowy operator skupił się w tym roku na wspieraniu organizacji, grup społecznych i placówek medycznych w walce z koronawirusem. Firma m.in. została partnerem Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM, który wspierała finansowo, stworzyła specjalny telefon pomocowy dla seniorów, który miał pomóc osobom starszym w czasie epidemii, a także przekazała sprzęt zespołom medycznym szpitali i instytucji pomocowych w całej Polsce.

- To wyjątkowo trudny rok, w którym do potrzeb i problemów wielu ludzi dołączyły jeszcze te związane z ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa. Dlatego szczególnie ważne jest, aby w gonitwie swoich własnych spraw nie zapominać o tych, którym wiedzie się gorzej i nie potrafią lub nie mogą sobie poradzić ze wszystkimi problemami. Jestem dumny z pracowników naszej firmy, że ponownie z takim zaangażowaniem udzielają się w działaniach charytatywnych firmy, a ze swojej strony gwarantuję, że T-Mobile ponownie nie tylko wesprze te działania finansowo, ale również umożliwi pracowników osobiste zaangażowanie w realizowane projekty – powiedział Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.

*

Magenta Dream Makers – marzenia charytatywne zamknięte w bombkach
W Mikołajki przed siedzibą T-Mobile w Warszawie stanęła olśniewająca magentowymi ozdobami Choinka Marzeń. Nazwa jest nieprzypadkowa, ponieważ w zawieszonych na niej bombkach znalazły się charytatywne marzenia pracowników. Aby takie magiczne marzenie mogło zawisnąć na choince, T-Mobile uruchomiło specjalną stronę internetową, na której pracownicy mogą zakupić piękne bombki, które zostały stworzone specjalnie z myślą o tegorocznej akcji Magenta Dream Makers. W każdej z nich pracownicy mogą „umieścić” dowolne życzenie charytatywne o wartości do 4000 zł. Dzięki akcji osoby z T-Mobile mają okazję pomóc najbardziej potrzebującym lub organizacjom trzeciego sektora. Co ważne, cała kwota zebrana ze sprzedaży świątecznych bombek z marzeniami zostanie przekazana Fundacji „Dziecięca Fantazja”. Wielki finał akcji odbędzie się 17 grudnia. To właśnie wtedy wybranych zostanie 50 marzeń, które spełni T-Mobile.

- W tym roku decyzję o tym, komu możemy pomóc, oddaliśmy w ręce naszych pracowników. Mogą pomagać lokalnie, mogą wspierać istniejące fundacje, decyzja należy do nich. Niesiemy realną pomoc potrzebującym i sprawiamy, że pracownicy T-Mobile Polska naprawdę zmieniają świat na lepszy! – dodała Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w T-Mobile Polska.

*

XIX Pracownicza Aukcja Charytatywna z tajemniczym pudełkiem od Roberta Lewandowskiego
Magenta Dream Makers to nie pierwsza świąteczna akcja, w której firma pomaga potrzebującym przed świętami. W tym roku już po raz XIX odbywa się Pracownicza Aukcja Charytatywna. Można wylicytować w niej prezenty, które zostały przygotowane przez pracowników T-Mobile, a wśród nich znajdziemy takie perełki jak ręcznie zdobione bombki, nauka jazdy konnej czy tort urodzinowy. Pracownicy, którzy zdecydują się wziąć udział w akcji, mogą wylicytować tajemnicze pudełko, które zostało przygotowane przez ambasadora marki Roberta Lewandowskiego. Całkowity dochód z tej dobroczynnej inicjatywy zostanie podwojony i przeznaczony na realizację projektów wolontariackich pracowników T-Mobile.

- Wierzymy, że dzięki tej akcji dla wielu osób rok 2020, nawet jeśli dopiero w grudniu, będzie przywoływał ciepłe i radosne wspomnienia – podkreślają przedstawiciele T-Mobile.

Dodaj ogłoszenie