Prabucka lekcja

  Prabucka lekcja

  Mariusz Leśniewski, szef działu wydarzeń

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Policja oczyszcza się po prabuckim skandalu, który ujawniła nasza gazeta. Są zawieszenia, postępowania dyscyplinarne - jest nadzieja, że "prabucka lekcja" zostanie dokładnie odrobiona.
  Ta dokładność powinna polegać także na tym, by nie dopuścić do podobnych przypadków w przyszłości. Szefami policyjnych jednostek muszą być ludzie, którzy wiedzą, co się w nich dzieje, bo niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności. I nie można nią tłumaczyć czy usprawiedliwiać prabuckiego skandalu.

  Wnioski z niego powinni wyciągnąć także szefowie komisariatów na całym Pomorzu. Od tego, czy dobrze odrobią "prabucką lekcję" - czyli będą sprawować należytą kontrolę nad swoimi podwładnymi - zależy nie tylko los ich karier, ale też wizerunek policji i stopień zaufania obywateli do funkcjonariuszy. Lepiej, dla wszystkich, by był on wysoki.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo