Pożar bmw X5 na obwodnicy Słupska

REDZaktualizowano 
Internautka GP24
Dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze słupskiej Państwowej Straży Pożarnej gasiły dzisiaj przed godziną 12 płonący na obwodnicy samochód.

Ogień ugaszono. Nikt w pożarze nie został poszkodowany. Zdaniem strażaków w bmw doszło prawdopodobnie do zwarcia instalacji elektrycznej.

Samochód spłonął, uszkodzony jest też asfalt na obwodnicy. Dlatego wezwano specjalistów z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, którzy ocenią szkody.

Zobacz także: Poważny wypadek na obwodnicy Słupska

Wideo

Materiał oryginalny: Pożar bmw X5 na obwodnicy Słupska - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-08T14:19:42 02:00, Gość:

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

2019-08-08T16:26:34 02:00, Gość:

Nie masz na szczęście nie

2019-08-08T16:47:34 02:00, A:

Znam kilkanaście dużych firm transportowych, które mają od 100 do ponad 300 ciężarówek i w tym większość w leasingu...

Niektóre rzeczy są oczywiste

Ż
Żyd

Odkupie tylne felgi i ewentualnie opony jak w dobrym stanie.

G
Gość
2019-08-08T14:19:42 02:00, Gość:

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

Nawet jeśli wziął coś w leasing to napewno go spłaca , pokaż mi firmę która niema auta w leasingu , po spłacie leasingu odkupujesz auto za grosze i jest twoją własnością , więc twój komentarz jest zbędny , i nie wiem co miał na celu

X
Xde

Auto zespołu pr8blem 😱

G
Gość
2019-08-08T14:19:42 02:00, Gość:

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

Żal ci d...pę ściska?

A
Ałdik

Szkoda właściciela auta ale jednego bmw mniej to i bezpieczniej

o
orzeszko

diesle tak mają.

G
Gość

Przecież to nie X5

[iotr mieczyslaw

zamiast pyskowac zrobcie sciepe na nowe .....

J
Jw

Niemiec płakał jak sprzedawał :)

A
A
2019-08-08T14:19:42 02:00, Gość:

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

2019-08-08T16:26:34 02:00, Gość:

Nie masz na szczęście nie

Znam kilkanaście dużych firm transportowych, które mają od 100 do ponad 300 ciężarówek i w tym większość w leasingu...

G
Gość
2019-08-08T14:19:42 02:00, Gość:

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

Nie masz na szczęście nie

G
Gość

Tak trzymać :)

G
Gość
2019-08-08T13:51:45 02:00, mieszkaniec:

Zawór EGR? To teraz w BMW modne... Współczuję

Pewnie tak sporo jż bmw spłonęło

G
Gość

a to nie bmw tego kierowcy biznesmena co nabral leasingow na 3 ciezarowki?

Dodaj ogłoszenie