Pozabankowe finansowanie dla Twojego biznesu

Materiał informacyjny PragmaGO
Twojej firmie brakuje gotówki, przez co nie możecie realizować wszystkich swoich celów biznesowych? Sprawdź pozabankowe finansowe dla firm z PragmaGO.

Kim jest PragmaGO?

PragmaGO to polski fintech, który dostarcza kapitał polskim mikro, małym i średnim przedsiębiorcom. Swoją działalność rozpoczął ponad 20 lat temu i na przestrzeni tego czasu przeszedł ogromną metamorfozę. Od małej lokalnej firmy stał się jednym z czołowych polskich pozabankowych faktorów. Łączy ze sobą świat finansów i najnowszych technologii, by dostarczać kapitał szybciej i w oparciu o jak najmniej procedur, które są typowe dla finansowania bankowego. O jakie usługi można wnioskować w PragmaGO?

Finansowanie faktur – wtedy, kiedy potrzebujesz lub w pakiecie rocznym

Wystawiasz na swoich kontrahentów faktury z odległym terminem płatności, przez co musisz czekać 30, 60, 90 albo nawet 120 dni na swoje pieniądze? Możesz sprzedać swoje faktury PragmaGO i cieszyć się gotówką znacznie wcześniej.

Masz dwie opcje:

• Jeżeli wystawiasz faktury na niepowtarzalnych kontrahentów, wybierz finansowanie faktur i korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz. Gotówka znajdzie się na Twoim koncie w dwie godziny po potwierdzeniu zasadności faktury przez odbiorcę. Dostępny limit w ramach usługi to 250 tys. zł.

• Jeżeli wystawiasz faktury na powtarzalnych odbiorców, wybierz faktoring online, czyli finansowanie w pakiecie rocznym z ubezpieczeniem odbiorców gratis! Wypełnij wniosek raz, wskaż odbiorców, a kolejne faktury, które na nich wystawiasz, będziesz mógł zgłaszać wygodnie w Strefie Klienta. W ramach usługi możesz się ubiegać o limit od 50 tys. zł nawet do 1 mln (lub od 12 tys. do 250 tys. euro). Decyzję o finansowaniu otrzymasz do 24 godzin.

Raty dla Twojego biznesu

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł regulować swoje należności, ale nie interesuje Cię kredyt? Zapoznaj się z ofertą finansowania zakupów z PragmaGO. Wypełnij prosty wniosek – podaj podstawowe dane swojej firmy i dane dostawcy, załącz dokument potwierdzający transakcję, a także wybierz najlepszą dla Ciebie formę spłaty. Masz możliwość odroczenia płatności o 30 dni lub rozłożyć ją nawet na 36 rat! Po wysłaniu pierwszego wniosku dostaniesz limit do 100 tys. zł. W ramach tego limitu w razie potrzeby możesz zgłaszać swoje kolejne firmowe wydatki do sfinansowania. Bez podpisywania umowy i żadnych dodatkowych dokumentów finansowych.

Poznaj różnice między kredytem a faktoringiem.

Brak gotówki nie musi być dłużej zmartwieniem w Twojej firmie. Wejdź na stronę https://pragmago.pl i poznaj szczegóły oferty!

Dodaj ogłoszenie