DziennikBaltycki.pl - wiadomości Pomorze, wiadomości Trójmiasto

Poważny wypadek między Rytlem a Jeziorkami. Dwie osoby ranne [zdjęcia]

Dzisiaj w południe na drodze krajowej nr 22 między Rytlem a Jeziorkami doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się audi A3 z ciężarową scanią. Dwóch poszkodowanych

KP PSP Chojnice

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Poważny wypadek między Rytlem a Jeziorkami. Dwie osoby ranne [zdjęcia]

Dzisiaj w południe na drodze krajowej nr 22 między Rytlem a Jeziorkami doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się audi A3 z ciężarową scanią. Dwóch poszkodowanych kierowców przewieziono do szpitala w Chojnicach.

W tej chwili na drodze obowiązuje jeszcze ruch wahadłowy. Na miejscu pracują strażacy z PSP Chojnice.

>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

Do zdarzenia doszło krótko przed południem. Na prostym odcinku drogi. Kierowca scanii jechał od strony Chojnic, zjeżdżał z górki. Z przeciwnego kierunku jechało audi A3. Doszło do zderzenia. Z jakiej przyczyny? Tę ustalą policjanci, ale jak się dowiedzieliśmy, mogło być tak, że kierowca audi wyprzedzał i nie zdążył powrócić na swój pas ruchu.

Kierowca scanii próbował jeszcze uniknąć zdarzenia, ale nie udało się. Do szpitala przetransportowano obu kierowców. Ciężej poszkodowanym jest ten z audi. To 27-letni mieszkaniec Czerska. Samochód został poważnie uszkodzony. Zderzenie było boczne. Kabina scanii jest także mocno uszkodzona.


Pogoda na dzień (11.01.2018) | KUJAWSKO-POMORSKIE
Źródło: TVN Meteo/x-news

Polecamy