Ponad 120 tysięcy gospodarstw domowych za niespełna 6 lat na zawsze zapomni o rachunkach za prąd.

Akcja specjalna Fotowoltaika dla Pomorza
To nie pusta obietnica, a poparte faktami realia

Już ponad 120 tys. gospodarstw domowych skorzystało z dofinansowań na instalacje fotowoltaiczne. Dzięki temu rozwiązaniu rachunki za prąd za około 6 lat (średni koszt zwrotu inwestycji) na zawsze znikną z głów miłośników Odnawialnych Źródeł Energii. Korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie własnej fabryki prądu, zachęcają nie tylko fanów ekologii.

Wydawać by się mogło, że posiadanie instalacji fotowoltaicznej to coś niezwykle kosztownego i jest to rozwiązanie zdecydowanie nie dla wszystkich. W tym artykule chcielibyśmy rozwiać te wątpliwości, gdyż jest wręcz przeciwnie. Fotowoltaika to innowacja, nowoczesność, z której skorzystać może każdy, kto pragnie żyć w zgodzie z naturą i jednocześnie na zawsze zapomnieć o rachunkach za prąd, a także ciągłych podwyżkach jego cen.

5 tysięcy złotych dofinansowania z Programem Mój Prąd

Każda osoba fizyczna decydująca się na fotowoltaikę dla swojego domu może ubiegać się o dofinansowanie w wysokości 5000 zł. Na chwile obecną z dofinansowania skorzystało już ponad 120 tysięcy gospodarstw domowych, a drugie tyle wciąż ma szanse otrzymać wsparcie. Jeden z podstawowych warunków skorzystania z tego dofinansowania jest następujący: moc instalacji musi zmieścić się w przedziale 2 -10 kWp (w przypadku gospodarstw domowych, moc planowanej instalacji prawie zawsze mieści się w tym zakresie).

Słowo dofinansowanie zazwyczaj kojarzy się z szeregiem wniosków i czymś nieosiągalnym, jednak specjaliści z fotowoltaika-pomorze.pl wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zajmują się wszystkimi formalnościami. Starannie pomagają w złożeniu wniosku. Specjalnie powołany do tego dział pomaga przejść ten mozolny proces bezproblemowo.

Kolejne 17% zostanie w Twojej kieszeni dzięki Uldze termomodernizacyjnej

Drugim programem wsparcia miłośników Fotowoltaiki jest „Ulga podatkowa” umożliwiająca odliczenie od podstawy podatku 17% kwoty wydanej na inwestycje termomodernizacyjne. Wśród urządzeń i usług, objętych rozporządzeniem, znajdują się między innymi instalacje fotowoltaiczne wraz z całym osprzętem oraz usługa montażu. Mimo, że ulga uwzględniania jest w zeznaniu podatkowym, które każdy wypełnia we własnym zakresie, specjaliści z fotowoltaika-pomorze.pl służą doradztwem na każdym etapie współpracy.

Fotowoltaika na raty

To rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Banki proponują atrakcyjne formy finansowania z oprocentowaniem poniżej 6%. Średniej wielkości instalacja fotowoltaiczna, z niewielkim wkładem własnym pozwala na uzyskanie raty kredytu zbliżonej do miesięcznych rachunków za prąd, biorąc pod uwagę średni czas zwrotu z inwestycji osoby które zdecydowały się na fotowoltaikę w tym roku za około 6 lat nie zapłacą już żadnej kwoty związanej z energią, co za tym idzie będą cieszyć się darmowym prądem ze słońca przez kolejne 25 lat !

Od czego zacząć?

Jedna z najistotniejszych decyzji jaką musi podjąć przyszły posiadacz instalacji fotowoltaicznej, to wybór zaufanej, znającej się na rzeczy, doświadczonej firmy. Dlaczego? Dynamiczne tempo rozwoju rynku Fotowoltaiki w Polsce, niestety ma swoją ciemną stronę

jaką są firmy świadczące usługi związane z Fotowoltaiką, które niestety nie posiadają doświadczenia. Od zawsze uczono nas, że prąd to niewłaściwe miejsce do zabaw i testów. Niestety ta zasada wciąż obowiązuje. Powierzając komuś montaż paneli fotowoltaicznych powierzamy mu bezpieczeństwo naszej rodziny. Zespół fotowoltaika-pomorze.pl posiada wszystko o czym wspominano powyżej, 8 letnie doświadczenie na rynku, własne wysoko wykwalifikowane ekipy monterów a co najważniejsze oddział w każdym województwie. Dzięki obecności na rynku od ponad 8 lat nabraliśmy doświadczenia, aby teraz moc obdarzyć naszych klientów wiedzą i bezpieczeństwem, na którym najbardziej nam zależy. Ponadto naszym celem jest aby nasi klienci otrzymali kompleksową usługę począwszy od darmowej wyceny, poprzez profesjonalny montaż skończywszy na wsparciu przy aplikowaniu o dofinansowania.

Instalacja fotowoltaiczna w 5 prostych krokach.

· Bezpłatna konsultacja
Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie masz czasu na spotkanie? Chętnie porozmawiamy z Toba przez telefon lub on-line.

· Analiza i przygotowanie inwestycji
Nasz dział techniczny przygotuje optymalną instalację, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji.

· Profesjonalny montaż
Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

· Uruchomienie instalacji
Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

· Pozyskanie środków z dotacji
Nasz specjalnie powołany zespół specjalistów pomaga każdemu z klientów wnioskować o dofinansowanie z programu „Mój Prąd”. Dzięki naszej pomocy słowo dotacja zawsze będzie Ci się kojarzyło z czymś miłym.

Dlaczego warto zainwestować w Panele fotowoltaiczne?

· Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok
System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

· Inwestycja zwróci się bardzo szybko
W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

· Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne
Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacja jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

· Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję
Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś. Dodatkowo zapewniamy najkorzystniejsze warunki finansowania Twojej Inwestycji.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem telefonu 669 441 767
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 669 441 767

Dodaj ogłoszenie