Pomorze: Zapraszają na wspólne bieganie

  Pomorze: Zapraszają na wspólne bieganie

  K.Miśdzioł, R.Kościelniak

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Razem lepiej - przekonują amatorzy rekreacji, głównie z Trójmiasta, którzy stworzyli grupę biegową i zapraszają do niej wszystkich pasjonatów z Pomorza.
  Grupa nazywa się Biegamyrazem.pl i spotyka się w różnych miejscowościach województwa, aby wspólnie biegać.

  - W grupie zawsze raźniej, weselej i ciekawiej - przekonują członkowie Biegamy Razem. - A także łatwiej, bo nawzajem się wspieramy.

  Biegaczy spotkaliśmy w Pucku. Tym razem na swoją trasę wybrali malownicze tereny nad Zatoką Pucką.

  - Nasza grupa powstała w styczniu, przy okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wyjaśnia nam Jarosław Prokopiuk. - Większość biegaczy pochodzi z Gdyni, ale przybywają nowi z różnych regionów. Jesteśmy otwarci, zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie wypoczywać.
  Jak przyznają, wspólne uprawianie sportu jest znacznie łatwiejsze niż samotne przebieganie długich dystansów.

  - O wiele raźniej się biegnie, mając obok siebie kolegę, który może słowem motywować do większego wysiłku - przyznaje Agnieszka Smulska.

  Uczestnictwo w grupie jest darmowe - nie ma żadnych składek, wpisowego itp. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu są w różnym wieku, ale łączy ich jedna pasja. Spotykają się kilka razy w tygodniu.
  - Zapraszamy do nas każdego, kto ma ochotę spędzić wspólnie przyjemne chwile na świeżym powietrzu i zadbać o swoją tężyznę fizyczną, bez względu na wiek, doświadczenie czy umiejętności - zapewniają Tomasz Kostecki, Marek Czapliński i Radosław Maślak, kolejni członkowie biegowej grupy. - Nasz trening jest urozmaicony, dostosowany do każdego indywidualnie, dlatego nowicjusze nie muszą się niczego obawiać.

  "Zgodnie z powyższym nie jesteśmy samotnikami, smutaskami ani marudami. Jeżeli lubisz biegać lub zastanawiasz się czy lubisz biegać albo nie wiesz czy lubisz biegać - przyjdź koniecznie do nas na trening" - zachęcają członkowie grupy na swojej stronie internetowej. Tam też znajduje się kontakt dla wszystkich zainteresowanych.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo