Pomorze: Konkurs plastyczny na temat Pomorskiej Kolei...

  Pomorze: Konkurs plastyczny na temat Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

  Anna Werońska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Razem z Pomorską Koleją Metropolitalną rozpoczynamy konkurs plastyczny. Wszystkich najmłodszych, a także młodzież, zachęcamy do tworzenia prac, które związane będą z realizacją tej największej na całym Pomorzu inwestycji, czyli rewitalizacji dawnej Kolei Kokoszkowskiej.
  - Technika prac jest dowolna, można malować, rysować, szkicować - wylicza Tomasz Konopacki, rzecznik Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. - Prace mogą przedstawiać całą Kolej Metropolitalną, przystanki, tory, ale mogą być luźnymi skojarzeniami, nawiązującymi do inwestycji. Liczy się pomysłowość, której dzieciom nie brakuje - zaznacza rzecznik PKM.

  Przeczytaj koniecznie: Wszystko na temat Pomorskiej Kolei Metropolitalnej


  Prace konkursowe trzeba dostarczyć do 1 października 2012 r. Można je wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do naszego Biura Kontaktu z Czytelnikami "Dziennika Bałtyckiego" (przy ul. Targ Drzewny 9/11).

  Wyniki konkursu opublikujemy w papierowym wydaniu "Dziennika Bałtyckiego" 5 listopada, na comiesięcznej stronie poświęconej projektowi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

  - Zamierzamy przyznać łącznie 50 nagród i wyróżnień - dodaje Tomasz Konopacki. - 12 llaureatów otrzyma natomiast nagrody główne.

  Nagrody te nie będą typowe - prace zwycięzców zostaną bowiem opublikowane w kalendarzu na 2013 rok, który Pomorska Kolej Metropolitalna wyda wspólnie z redakcją "Dziennika Bałtyckiego" na początku grudnia.

  Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Godziny

  Katarynka gdańska (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 44 / 44

  Kochana redakcjo - nigdzie na stronce nie podajecie, w jakich godzinach czynne jest Biuro Kontaktu z Czytelnikami przy Targu Drzewnym. Chcę zanieść do was prace plastyczne moich dzieci o PKM, ale...rozwiń całość

  Kochana redakcjo - nigdzie na stronce nie podajecie, w jakich godzinach czynne jest Biuro Kontaktu z Czytelnikami przy Targu Drzewnym. Chcę zanieść do was prace plastyczne moich dzieci o PKM, ale mogę to zrobić tylko po południu. Do której można was odwiedzać????zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo