sportowy24
    Polska - Niemcy. Wynik online. Relacja minuta po minucie...

Polska - Niemcy. Wynik online. Relacja minuta po minucie 23.09.2019. Mistrzostwa Europy w siatkówce. Awans Polski do półfinałów!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 159

Najnowsza -

Polska - Niemcy na żywo. Relacja minuta po minucie 23.09.2019. Mistrzostwa Europy w siatkówce. Ćwierćfinał turnieju w Apeldoorn. Wynik meczu

Polska - Niemcy [23.09.2019] to mecz ćwierćfinału mistrzostw Europy w siatkówce ©CEV.eu

Polska - Niemcy. WYNIK MECZU ONLINE. Prowadziliśmy dla Was relację na żywo, minuta po minucie ze zwycięskiego spotkania podczas ME 2019. To mecz ćwierćfinałowy na siatkarskich mistrzostwach Europy. W poniedziałek, 23 września w holenderskiej hali w Apeldoorn wygrali 3:0. W czwartek, 26 września w Lublanie zagrają w półfinale turnieju ze Słowenią, która ograła 3:1 Rosję!

• Polacy zagrają w czwartek w Lublanie, a w sobotę lub niedzielę w Paryżu

Polscy siatkarze w czwartek o godz. 20.30 zmierzą się w Lublanie ze Słowenią. Drugą parę półfinałową poznamy we wtorek - mecze będą rozgrywane w Antwerpii i Nantes.

• Słowenia - Rosja 3:1 (25:23, 25:22, 21:25, 25:21)

Słowenia, a nie jak uważała większość kibiców nad Wisłą Rosja, będzie rywalem siatkarskiej reprezentacji Polski w półfinale mistrzostw Europy. A jeśli Słowenia pokonała przed własną publicznością Sborną, to jest to drużyna, z którą trzeba się liczyć. Trzeba się było także liczyć z tym, że ekipa Heynena będzie miała w tym turnieju coraz trudniej. Kto będzie górą w Lublanie? Hala Dvorana Center Stozice może pomieścić 12,5 tys. siatkarskich kibiców. Tam biało-czerwonym będzie trudno o uzyskanie większości na trybunach.

• Słowenia - Rosja 2:1 (25:23, 25:22, 21:25)

To jeszcze nie koniec emocji w hali w Lublanie. Rosjanie wygrali w trzecim secie. Gospodarze muszą się mocniej postarać, jeśli chcą zagrać z Polską w czwartek o godz. 20.30.

• Rosjanie nie odpuszczają w Lublanie

Polacy zakończyli mecz w Apeldoorn. Wyciszają się. Niedługo się spakują i opuszczą Holandię, aby udać się w podróż do Słowenii, a potem do Paryża. O przedłużenie swoich szans na medal walczą jeszcze Rosjanie, którzy w trzecim secie meczu ćwierćfinałowego w Lublanie zaczęli odgryzać się współgospodarzom ME 2019. Co z tego wyniknie?

• Zatorski: Jest miło, ale wciąż nie skończyliśmy naszej roboty

• Heynen: Zrobiliśmy mentalnie duży krok, bo Polski dawno nie było w półfinałach ME

- To nie był mecz, jaki chciałem zobaczyć. Presja była dużo. Obie drużyny popełniały dużo błędów. Nie musimy mieć indywidualności, bo to zespół ma wygrywać. Myślę, że różnicę mogliśmy zrobić dużo wcześniej w tym meczu. Od wielu lat Polski nie było w półfinałach mistrzostw Europy. Ten krok był bardzo ważny, bo to mentalnie duży krok. Mistrzostwa Europy to jednak inna impreza, niż mistrzostwa świata - powiedział trener Vital Heynen.

• Leon to siatkarz, który robi różnicę

Wilfredo Leon pokazał się znakomicie w meczu 1/8 finału z Hiszpanią. Błyszczał także w meczu 1/4 finału z Niemcami. Rywale próbowali trochę osłabić jego ataki, zagrywając na niego piłki, ale od czego są koledzy w obronie.

• Bieniek: Plan został wykonany

- Przeciwnik był najmocniejszy. Wcześniej graliśmy z dużo słabszymi. Niemcy to w dalszym ciągu europejska czołówka. Wygrywamy 3:0 i wybieramy się w podróż do Lublany. Byliśmy faworytem przed tym meczem. Plan został wykonany. Teraz czeka nas Słowenia, a za parę dni Paryż - mówił po meczu z przekonaniem Mateusz Bieniek.

• Polacy grają jak z nut w Holandii

Biało-czerwoni po Rotterdamie, Amsterdamie i Apeldoorn przenoszą się do czwartego miasta. W czwartek rozegrają spotkanie półfinałowe w słoweńskiej Lublanie. Pokonali w 81 minut Niemców 3:0.

• Słowenia - Rosja 2:0 (25:23, 25:22)

O! Na razie wszystko wskazuje, że w Lublanie w czwartek Polacy zagrają ze Słowenią. Słoweńcy prowadzą bowiem z Rosją już 2:0

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.