Polska - Dania, el. MŚ 2018 [BRAMKI, WIDEO]

Polska - Dania
Polska - Dania Szymon Starnawski
Polscy piłkarze, po dosyć szalonym meczu, pokonali w sobotę reprezentację Danii 3:2 w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Zobacz wszystkie bramki z tego pojedynku!

Po pierwszej połowie biało-czerwoni prowadzili z rywalem już 2:0. Na początku drugiej natomiast Robert Lewandowski strzelił swoją trzecią bramkę w tym pojedynku. Wydawało się, że naszym piłkarzom nie może przytrafić się już nic złego w tej batalii. Po samobójczym trafieniu Kamila Glika, zrobiło się jednak nerwowo w szeregach polskiej drużyny. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2.

W „polskiej” grupie, po dwóch meczach eliminacji mistrzostw świata 2018, prowadzą wspólnie Rumunia i Czarnogóra. Zespoły te mają po cztery punkty. Tyle samo „oczek” ma też reprezentacja Polski, ale ze względu na gorszy bilans, zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

- Spodziewaliśmy się trudnego meczu i taki właśnie był. W pierwszej połowie nasz plan został zrealizowany. Graliśmy wysokim pressingiem i szybko wychodziliśmy do ataków. W przerwie mocno się mobilizowaliśmy, pamiętając o tym, co było w poprzednich meczach. Niestety, po przypadkowej bramce samobójczej, w szeregach naszej drużyny pojawiła się nerwowość - skomentował pojedynek na gorąco Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

We wtorek biało-czerwoni zmierzą się z Armenią. Początek spotkania o godz. 20.45.