Czechy

1

0 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Przegrywamy trzeci mecz z rzędu. Mimo lepszej gry w drugiej połowie kończymy to spotkanie bez gola, a przede wszystkim z jednym straconym. Czesi dobrze się bronili, a Pavlenka wyczyniał cuda na lini.

• Koniec meczu!

• Doliczone 4 minuty!

• Lewandowski z wolnego, ale ponownie broni Pavlenka.

• Ostatnia zmiana w ekipie Czech, Travnik za Dockala.

• Żółta kartka dla Daridy.

• Klepka Milika z Lewandowskim, ale ostatecznie piłka w rękach Pavlenki.

• Roszady także w zespole Polski, Milik za Grosickiego.

• Przedostatnia zmiana w zespole gości, Dolezal za Schicka.

• Świetnie uderzenie techniczne Klicha, ale Pavlenka broni.

• Zmiana także w Polskiej drużynie, Kądzior za Zielińskiego.

• A także czwarta, Jankto opuszcza boisko na rzecz Skalaka.

• Trzecia zmiana w zespole gości, Gebre Selassie zastępuje Vydre.

• Kolejna akcja Polaków, tym razem Zieliński oddał mocny płaski strzał, ale obronił to uderzenie Pavlenka.

• Pierwsza zmiana w ekipie Polski, boisko opuszcza Frankowski, a zastępuje go Błaszczykowski.

• Kamiński głową i Pavlenka z problemami.

• Lewandowski nie trafia na pustą bramkę! Napastnik Polski dostał dobrą piłkę od Frankowskiego, ale futbolówka podskoczyła i "Lewy" nie trafił.

• Długie podanie do Schicka, ten wpadł w pole karne, ale tam zablokował go Bednarek, niestety piłka odbiła się do Jankto, a ten wpakował piłkę do siatki.

• Czesi obejmują prowadzenie!

• Zaczynamy drugą połowę!

• A także Kalas za Brabeca.

• Czesi przeprowadzają pierwsze zmiany, Darida za Soucka

• Zapraszamy za 15 minut!

• Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Biało-Czerwonych, piłkarze Brzęczka utrzymują się przy piłce i tworzą groźne sytuację. Czesi grają skutecznie w defensywie, ale nieskutecznie w ofensywie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Groźna akcja Polski, Lewandowski dograł do Frankowskiego, który zszedł na lewą nogę i oddał strzał, ale Pavlenka broni.

• aa

• Piękna klepka gości, Schick dograł do Vydry, który z 10 metrów nie trafił do bramki.

• Główka Schicka, ale podobnie jak Vydra bardzo niecelnie.

• Dobra akcja gości, piłka na głowę Vydry, ale strzał lepiej zostawić bez komentarza.

• Grosicki dośrodkował na głowę Lewandowskiego, ale piłka poleciała obok bramki.

• Klich uderza zza pola karnego, ale bez problemów broni Pavlenka.

• Goście wyszli na prowadzenie, ale cieszyli się tym faktem tylko przez chwilę, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

• Polacy uspokoili grę i od paru minut rozgrywają piłkę na własnej połowie czekając na dogodną sytuację.

• Płaskie uderzenie Dockala, ale piłka powędrowała obok słupka.

• Kolejna akcja Biało-Czerwonych, Lewandowski otrzymał dobrą piłkę od Frankowskiego, ale Kaderabek wybił piłkę "Lewemu".

• Pierwsza akcja Polaków, Lewandowski na puste pole do Grosickiego, ten pięknie dograł do Klicha, ale obrońca gości w ostatniej chwili wybił piłkę pomocnikowi Leeds United.

• Strata Krychowiaka i strzał Vydry, ale prosto w ręce Skorupskiego.

• Pierwsza groźna akcja Czech, Jankto oddał mocny strzał, ale poradził sobie Skorupski.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie, od środka goście!

• Witamy z Gdańska

• Piłkarze już na murawie!

• To, co najbardziej może martwić Brzęczka, to urazy. W najbliższych meczach znowu będzie problem z lewą obroną. W kadrze nie ma Macieja Rybusa i Arkadiusza Recy, a jedyni nominalni lewi obrońcy to Rafał Pietrzak z Wisły Kraków i Hubert Matynia z Pogoni Szczecin.

• Nasi najbliżsi rywale niewiele lepiej radzą sobie w grupie B1 Ligi Narodów. Spośród trzech spotkań wygrali tylko jedno - ze Słowacją (1:2). Ulegli dwukrotnie Ukraińcom (1:2, 0:1), którzy z kompletem punktów przewodzą tabeli.

• Reprezentację Polski czeka piąty występ za kadencji Jerzego Brzęczka. Bilans poprzednich nie jest zbyt ciekawy: dwa zakończyły się porażkami, dwa kolejne remisami (bramki 4-6). Polska nie wygrała dotąd żadnego meczu w Lidze Narodów dlatego spadnie do tzw. drugiej ligi.

• Witamy w relacji LIVE z towarzyskiego meczu reprezentacji Polski z Czechami. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18!