Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Polscy siatkarze przegrali z Bułgarią 1:3 na igrzyskach [ZDJĘCIA]

Redakcja
Polscy siatkarze przegrali w Londynie z Bułgarami 1:3 (22:25, 27:29, 25:13, 23:25) . To był drugi mecz obu drużyn w grupie A turnieju olimpijskiego. W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni zmierzą się w czwartek o godz. 17.45 z Argentyńczykami.

Mecz z Bułgarią dla Polaków rozpoczął się źle. Pierwszego seta przegrali 22:25. W drugiej partii doszło do zaciętej końcówki, ale ostatecznie podopieczni Anastasiego ulegli 27:29. Przełamanie nastąpiło w trzecim secie - Polacy łatwo wygrali 25:13. Niestety w czwartej partii wrócili do gry z poprzednich setów. Przegrali 23:25 i cały mecz 1:3.