Polpharma przegrała w Radomiu

Polpharma Starogard Gdański przegrała w Radomiu z Rosą 66:72 (21:13, 19:18, 9:20, 17:21) w meczu Tauron Basket Ligi koszykarzy.

Polpharma długo dzielnie walczyła w Radomiu, a po pierwszej połowie spotkania miała nawet dziewięć punktów przewagi. Gospodarze jednak zagrali fantastycznie trzecią kwartę, kiedy to odrobili straty i początek czwartej. To wystarczyło, aby radomianie wygrali z drużyną ze Starogardu Gdańskiego.

Rosa: Sokołowski 19, Harris 13, Zajcew 12, Thomas 8, Witka 8, Szymkiewicz 5, Jeszke 3, Bonarek 2, Adams 2, Schenk 0

Polpharma: Dee 22, Hicks 20, Kinloch 9, Mirković 6, Dudiszko 6, Flieger 3, Paliukenas 0, Grujić 0