Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą w tym roku nie będzie – ze względów prawnych organizatorzy zmienili jego nazwę na Pol’and’rock Festival 2018. W czasie festiwalu otwarty będzie sklep Lidl Rock Shop.

Tymczasowy sklep Lidl Rock Shop otworzy się dla klientów już 30 lipca. Od wtorku, 31 lipca rockowy sklep Lidla będzie czynny 24h na dobę. Sklep pozostanie otwarty do niedzieli 5 sierpnia, do godziny 12:00.

- W ofercie polowego rock shop’u nie zabraknie świeżych owoców i warzyw Ryneczek Lidla, napojów oraz soków owocowych Solevita, aromatycznego pieczywa „Chrupiące z Pieca”, jak również lodów, słodyczy, nabiału oraz artykułów typu convenience.

Festiwalowicze zaopatrzą się także w podstawowe środki czystości, naczynia jednorazowe oraz artykuły przemysłowe jak np. namiot, śpiwór, mata piknikowa, powerbank z funkcją ładowania solarnego, kurtki, bermudy lub t-shirty – czytamy w komunikacie Lidla.

Nawet małe firmy będą musiały przejść na całkiem nowe kasy fiskalne, on-line połączone ze skarbówką. Pierwsze już od stycznia. Kliknij w ten tekst, a poznasz szczegóły!

Festiwalowicze będą mogli także odwiedzić specjalną rockową strefę wyspy Lidla - Eat&Fun. W tym roku będzie można skorzystać tam z warsztatów kulinarnych, warsztatów z niemarnowania żywności prowadzonych przez Federację Banków Żywności, jogi na trawie, porannych śniadań oraz body marbling'u (specjalna technika malowania ciała). Warto także zachować paragon, który można wymienić w strefie chill out na kawę lub lemoniadę (za każde wydane 30 zł), a za każde wydane 50 zł na grillowaną kiełbasę Grill&Fun lub danie wege.

Sprawdź nasze inne informacje i porady