Pokaż, że na wsi najlepiej i weź udział w konkursie. Zgłoszenia do 20 lipca

jagoda.bilicka@polskapress.plZaktualizowano 
Do 20 lipca br. Polska Organizacja Turystyczna przyjmuje zgłoszenia do drugiej edycji konkursu „Na wsi najlepiej - 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, którego celem jest wyłonienie najciekawszych miejsc i atrakcji związanych z turystyką wiejską. Wszystko, by promować dobre praktyki, wymieniać się doświadczeniami i wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz społeczności.

Celem działań POT jest zwiększenie zainteresowania taką formą turystyki i gospodarcze aktywizowanie obszarów wiejskich, bazując na ich potencjale.Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do konkursu:

  • - właścicieli obiektów turystycznych
  • - podmioty prowadzące działalność turystyczną na wsi
  • - regionalne organizacje turystyczne
  • - lokalne organizacje turystyczne
  • - instytucje administracji samorządowej
  • - lokalne grupy działania

Kandydatury można zgłaszać na stronie https://nawsinajlepiej.polska.travel/ w następujących kategoriach:

  • - Wypoczynek u rolnika,
  • - Wypoczynek na wsi,
  • - Oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi,
  • - Tradycyjna kuchnia polskiej wsi

Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca.

Zwycięzcy konkursu otrzymają statuetki, a wszyscy laureaci dyplomy z nadanym tytułem „dobrej praktyki” w roku 2019. Każdy z wyróżnionych zaprezentuje się w albumie, który zostanie wydany w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Wszystkie nagrodzone miejsca i atrakcje będą odwiedzane przez profesjonalnych fotografów i blogerów turystycznych. Zdjęcia i relacje będą na bieżąco publikowane na stronie organizatora w zakładce Aktualności. Zdjęcia z sesji fotograficznej pozostaną także do dyspozycji zwycięzców.

Czytaj także

Na realizację konkursu i kampanii „Na wsi najlepiej - 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” POT przeznaczy w 2019 r. blisko 600 tysięcy złotych. Są to środki unijne uzyskane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i działającej w jego ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

POLECAMY NA STREFIE AGRO:

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie