Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Wysokie temperatury 1...

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Wysokie temperatury 1 listopada 2018 i Dzień Zaduszny. Prognoza pogody na długi weekend

  TK

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Jaka będzie pogoda 1 listopada 2018 i początek miesiąca? Tak wygląda długoterminowa prognoza pogody

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Jaka będzie pogoda 1 listopada 2018 i początek miesiąca? Tak wygląda długoterminowa prognoza pogody ©Bartosz Pudełko / pixabay.com

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018. Wysokie temperatury 1 listopada! Długoterminowa prognoza pogody - zaplanuj już dziś ten dzień! To święto już niedługo i wielu z nas zastanawia się jaka pogoda 1 listopada 2018 i czy gdy będziemy spacerować po cmentarzach, odwiedzając groby zmarłych, nie da się nam we znaki kiepska pogoda. Co o pogodzie w najbliższych dniach mówią meteorolodzy i czego spodziewać możemy się za oknem wraz z początkiem listopada? Te informacje mogą się przydać przy planowaniu wyjazdów na Wszystkich Świętych.
  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Jaka będzie pogoda 1 listopada 2018 i początek miesiąca? Tak wygląda długoterminowa prognoza pogody

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018: Jaka będzie pogoda 1 listopada 2018 i początek miesiąca? Tak wygląda długoterminowa prognoza pogody ©Bartosz Pudełko / pixabay.com

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018. Najnowsza prognoza pogody  Zaskakujące informacje pojawiają się od meteorologów. W najbliższym tygodniu temperatury znów mają skoczyć w górę jak na początku października. Od wtorku, 30 listopada ma się zacząć rozpogadzać, a temperatura rosnąć. Tego dnia ma być nawet 15 stopni Celsjusza.

  Po deszczowym w wielu miejscach poniedziałku i wtorku, środa i czwartek zapowiadają się pogodnie. Dopiero w nocy z czwartku na piątek na krańcach zachodnich naszego kraju mogą pojawić się opady deszczu, które w kolejnych godzinach przemieszczać się będą powoli z zachodu na wschód.


  Jak podaje IMGW, w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, po południu zanikające. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C, nad samym morzem około 15°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni.

  1 listopada ma być nawet 16 stopni Celsjusza. Nie będzie jednak słonecznie. Spodziewane jest zachmurzenie, ale słońce ma się wychylać zza chmur. Niektóre prognozay pogody mówią nawet o 20 - 21 stopniach Celsjusza.  Pogoda na Wszystkich Świętych 2018. Jaka będzie pogoda 1 listopada?


  Co przyniesie niemalże środek jesieni - czyli jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Długoterminowe prognozy wskazują na to, że 1 listopada spodziewać można się:
  • temperatur oscylujących wokół 15 stopni Celsjusza w ciągu dnia
  • temperatur oscylujących wokół 5 stopni Celsjusza w nocy
  • za oknami ma być pochmurno, lecz z przejaśnieniami


  Zapewne wielu zastanawia się, czy pogoda nie przyniesie nam deszczu lub czy śniegu, co mogłoby się wiązać z koniecznością uzbrojenia się w parasol i cieplejszą odzież. Wiele wskazuje na to, że nie ma powodów do obaw.

  Meteorolodzy informują, że pogoda na Wszystkich Świętych będzie powinna być stabilna. Nie są przewidywane intensywne opady deszczu - prognozowane opady wynoszą 0,3 mm w ciągu 12 godzin.

  Jaka będzie pogoda na zimę 2018? Długoterminowa prognoza pogody

  Koniec października. Jaka pogoda przed 1 listopada?


  Co przyniesie pogoda z końcem października przed dniem Wszystkich Świętych?
  • 29.10, poniedziałek – 15 stopni Celsjusza w ciągu dnia, 6 stopni Celsjusza w nocy. Dzień słoneczny i bezchmurny.
  • 30.10, wtorek – 14 stopni Celsjusza w ciągu dnia, 5 stopni Celsjusza w nocy. Dzień słoneczny i bezchmurny.
  • 31.10, środa – 14 stopni Celsjusza w ciągu dnia, 5 stopni Celsjusza w nocy. Dzień słoneczny, lokalne zachmurzenie.


  Prognoza pogody na 1 listopada 2018 (1.11.2018)


  Początek listopada - 1, 2 i 3 listopada 2018 pogodowo będzie dość ciepły - temperatury utrzymają się na poziomie 11-14 stopni. Aura będzie pochmurna z możliwymi przelotnymi opadami deszczu, które nie będą intensywne.

  Listopad 2018 zapowiada się jednak jako miesiąc deszczowy z temperaturami oscylującymi wokół 7-13 stopni Celsjusza. Zanim jednak dojdzie do częstszych opadów, złota polska jesień potrwa do połowy miesiąca. Co później?

  Ochłodzenie wraz z częstszymi opadami prognozowane jest na połowę miesiąca. Wraz z końcem listopada temperatury będą spadać do 3-4 stopni Celsjusza w ciągu dnia, w nocy natomaist pojawiać się będą przymrozki.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  "Pomaganie przez gotowanie". Nasza akcja charytatywna!

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Dziennika Bałtyckiego

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Dziennika Bałtyckiego

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!