W środę, 14 lutego br., odbędzie się pierwsze w tym roku szkolenie internetowe poświęcone szeroko pojętym zagadnieniom związanym z organizacją spedycji. Tym razem omawiana będzie obsługa celna.

-Webinar polecamy zarówno osobom, które zaczynają przygodę w handlu, jak i importerom, którzy mają kłopoty przy obecnych transakcjach po reformie w 2016. - podkreślają organizatorzy.

Seminarium poprowadzi Anna Kosińska z Morskiej Agencji Gdynia. Liczba uczestników jest ograniczona do 100 pierwszych osób, które zapiszą się na portalu. Informacje o projekcie i rejestracji znajdują się na stronie podręcznika importera

- Celem działalności serwisu jest szerzenie wiedzy na temat importu, handlu zagranicznego, kultury biznesowej panującej na Dalekim Wschodzie oraz wiążących się z importem zagadnień takich, jak organizacja transportu i procedur celnych w obrocie międzynarodowym. Tworząc ten serwis korzystamy w wiedzy i doświadczenia naszych partnerów specjalizujących się w rynku chińskim z dziedzin doradztwa, weryfikacji, organizacji, logistyki i transportu. - dodają organizatorzy

Webinary będą odbywać się co miesiąc i dotkną zróżnicowanych zagadnień, poruszą między innymi temat importu drobnicy z Chin czy komunikacji i bezpieczeństw.

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU:

Luksusowa rezydencja Jana Kulczyka na sprzedaż

TOP 100 najlepszych firm na Pomorzu

W te niedziele 2018 roku sklepy będą zamknięte - daty

Abonament RTV 2018 - stawki, zniżki, terminy