Podejrzewani o pobicie małoletniego ustaleni (zdjęcia)

Red
Komisariat Policji I w Słupsku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia małoletniego. Do przestępstwa doszło 12 października 2019 roku w Słupsku przy ul. Wojska Polskiego.

Aktualizacja 14:45 (18.10.2019):Słupska policja dziękuje portalowi gp24.pl za ujawnienie wizerunku na naszych stronach, ponieważ okazało się ono bardzo pomocne.

W związku z otrzymaną informacją o pobiciu nastolatka policjanci wykonali niezbędne czynności i dotarli do jednej z osób, która może mieć związek ze sprawą. Personalia drugiej osoby są również znane i dotarcie do niej jest tylko kwestą czasu

- powiedział nam Jakub Bagiński, zastępujący rzecznika słupskiej policji,

Aktualizacja 13.45 (18.10.2019): Jak poinformował nas Jakub Bagiński, zastępujący rzecznika słupskiej policji dwaj podejrzani o pobicie małoletniego zostali ustaleni.
_______________________________________________

Policjanci z Komisariatu I przy ul. Reymonta w Słupsku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia małoletniego, do którego doszło w sobotę 12 października 2019 roku. Funkcjonariusze, którzy zajmują się to sprawą zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn podejrzewanych o związek z tym przestępstwem.

Pierwszy z nich ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie spodnie, białe, sportowe buty i obcięty był na łyso. Drugi mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru czerwono-czarnego z białymi napisami na rękawie, niebieskie spodnie, białe, sportowe buty, a jego włosy były średniej długości.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Słupsku. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego 59 848 06 45 lub bezpośrednio do Referatu Dochodzeniowo – Śledczego KPI w Słupsku 59 848 0618.

Zobacz także: Wypadek na DK nr 6 pomiędzy Sycewicami, a Reblinem.

Wideo

Materiał oryginalny: Podejrzewani o pobicie małoletniego ustaleni (zdjęcia) - Głos Pomorza

Dodaj ogłoszenie