Dziennik Bałtycki

  Dominika Rossa

  Dominika Rossa jest założycielką Studia Głosu i Mowy Mystoria oraz szefową O4 Flow – pierwszego w Polsce i tej części Europy coworkingu stworzonego przez kobiety z myślą o kobietach.
  - Od 18 lat zajmuję się komunikacją marketingową i interpersonalną. Przez te wszystkie lata głównie pracowałam z kobietami, widziałam zmagania by ich głos był słyszany. Coraz więcej pań ma odwagę by mówić, czego pragną i co jest dla nich ważne w domu, w biznesie, w społeczeństwie. A ja ten głos gdańszczanek chcę po prostu wspierać – mówi Dominika Rossa – i to głównie staram się robić w O4 Flow, którego otwarcie było przełomowym wydarzeniem: informacja o uruchomieniu takiej przestrzeni w Gdańsku, naszym narodowym oknie na świat, pojawiła się nawet w międzynarodowych publikacjach.
  Kobiecy głos wzmacniam także podczas warsztatów dedykowanych właśnie im. Staram się też rozwijać postawę przedsiębiorczą wśród studentów i studentek zarówno na Uniwersytecie Gdańskim, jak i w Warszawie na Uniwersytecie SWPS, gdzie wykładam psychologię przedsiębiorczości. To my, dorosłe kobiety, jesteśmy wzorem dla kolejnego pokolenia. Zatem czy to będzie Olivia TechWomen, za którą odpowiadam w O4 Coworking (wydarzenia zwiększające widoczność kobiet w branży IT), czy Warsztatownia O4, skupiona na rozwoju kompetencji, czy spotkania w ramach współpracy z organizacjami kobiecymi typu Lean In Poland, Sukces Pisany Szminką, Strefa Kobiet Biznesu, czy też ćwiczenia oddechowe i dykcyjne podczas indywidualnych konsultacji głosowych – będą dla mnie źródłem satysfakcji. Każda bowiem pozytywna reakcja uczestników tych wydarzeń dodaje energii do dalszego działania.

  Dominika Rossa

  1 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  3413 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo