Dziennik Bałtycki

  Bogdan Donke

  Bogdan Donke jest Prezesem Polskiej Izby Turystyki w Gdańsku. Od ponad 3 dekad prowadzi aktywną działalność w tej branż również jako m. in. dyrektor Oddziału i regionu w Polskim Biurze Podróży Orbis, prezes i członek honorowy Gdańskiej Organizacji Turystycznej, członek założyciel, Wiceprezes Zarządu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, wieloletni wykładowca akademicki przedmiotów związanych z turystyką na trójmiejskich uczelniach, przedsiębiorca organizujący i realizujący międzynarodowe konferencje i spotkania.

  Moje doświadczenie zawodowe, życiowe, praca dydaktyczna dają mi możliwość dobrych kontaktów z ludźmi związanymi z turystyką – staram się pomagać, doradzać, integrować – daje mi to ogromną satysfakcję – mówi Bogdan Donke. Moim sztandarowym osiągnieciem jest realizacja pomysłu i współtworzenie Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze z eliminacjami w miejscowościach nad zatoką Gdańską w tym w Gdańsku - jest to produkt markowy turystyki kulturowej realizowany w tym roku po raz 22. Uważam, że bursztyn w Gdańsku - Światowej Stolicy Bursztynu – jest, i może być jeszcze większym magnesem ruchu turystycznego w Gdańsku i regionie pomorskim.
  W planach Bogdana Donke na najbliższy rok znajduje się m. in. realizacja przedsięwzięć związanych z poszerzaniem budowy różnorodnej oferty turystycznej skierowanej dla turystów indywidualnych, rodzin – stworzenie pakietów turystycznych na każdą porę roku. Marzy o zwiększeniu ruchu turystycznego przed i po sezonie. - Miasto Gdańsk oraz Region pomorski jest atrakcyjny turystycznie przez cały rok – podkreśla.

  Bogdan Donke

  2 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  3409 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo