PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

Akcja specjalna PLEBISCYT SPORTOWY
Gratulujemy nominacji do nagrody w PLEBISCYCIE SPORTOWYM. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im na Facebooku lub e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów lub znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

ZAMÓW MATERIAŁY PROMOCYJNE

Dla uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Agnieszka Piech - tel. 797 001 066, e-mail: agnieszka.piech@polskapress.pl

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie