Plebiscyt Mistrzowie Urody: wręczenie dyplmów za 2 i 3 miejsce

red
25.10.2015 gdanskergo arena - hala na granicy gdanska i sopotu . final plebiscytu mistrzowie urody . wreczenie nagrod / dyplomow za drugie i trzecie miejscafot. przemyslaw swiderski / polska press / dziennik baltycki Przemyslaw Swiderski
W niedzielę „Dziennik Bałtycki” zaprosił do Ergo Areny laureatów drugich i trzecich miejsc w plebiscycie „Mistrzowie Urody”. Nasi Czytelnicy wybrali najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, salony fryzjerskie i studia urody na Pomorzu. Nagrodą były bilety na koncert Edyty Górniak, która wystąpiła tego samego dnia. Nie zabrakło też okolicznościowego tortu. Nasi laureaci nie kryli zadowolenia. Wielu z nich dziękowało klientom, którzy docenili ich ciężką pracę, zgłosili do plebiscytu i oddali głosy właśnie na nich.

- To właśnie ci ludzie będą marką w swoich powiatach i będzie wielkim honorem z ich usług korzystać – mówił o zdobywcach II i III miejsc plebiscytu „Mistrzowie Urody” redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”, Mariusz Szmidka, który wręczał nagrody i pamiątkowe dyplomy.- Wszystkim laureatom serdecznie dziękuję za przybycie. Dziękuję także tym, którzy oddali głosy na swoich faworytów.

To była już druga edycja wielkiego plebiscytu "Dziennika Bałtyckiego" organizowanego wspólnie z Targami Kosmetycznymi i Fryzjerskimi URODA, które są największym wydarzeniem w branży fryzjerskiej i kosmetycznej w północnej Polsce.

Wszyscy nagrodzeni podkreślali, że już sam udział w plebiscycie to znakomity element promocji. Teraz liczą, że dzięki sukcesowi w naszym konkursie odwiedzać ich będzie jeszcze większa liczba klientów.

Wideo