Piłka ręczna na Pomorzu: Beniaminek lepszy od MMTS-u Kwidzyn

AS
Tego meczu szczypiorniści z Kwidzyna na pewno nie zaliczą do udanych. MMTS przegrał z beniaminkiem PGNiG Superligi Mężczyzn, KPR-em RC Legionowo 24:28.

Co było powodem tak bolesnej porażki? Prawdopodobnie brak koncentracji. Kwidzynianie fatalnie weszli bowiem w to spotkanie. Pięć minut przed ostatnią syreną pierwszej połowy przegrywali z beniaminkiem PGNiG Superligi 6:14 i już wtedy jasne było to, że taką stratę odrobić im będzie bardzo ciężko.

W kolejnych fragmentach meczu MMTS spisywał się już dużo lepiej, ale na niewiele się to zdało. Dopaść świetnie spisującego się w tym sezonie beniaminka już się nie udało.

Jak wygląda obecnie tabela PGNiG Superligi? Jest w niej duży ścisk. MMTS po 20 kolejkach ma na swoim koncie 19 punktów i zajmuje szóste miejsce, ale do czwartego w tabeli... KPR-u Legionowo traci zaledwie dwa "oczka".

KPR RC Legionowo-MMTS Kwidzyn (14:9)

KPR RC: Krekora, Stojković - Titow 8, Gawęcki 7, Kasprzak 7, Kowalik 4, Prątnicki 1, Bożek, Ciok, Mochocki, Płóciennik, Twardo.

MMTS: Dudek, Kiepulski - Seroka 8, Szczepański 4, Genda 3, Klinger 2, Szpera 2, Janiszewski 1, Mroczkowski 1, Nogowski 1, Pilitowski 1, Peret 1.